TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
NEUTRIK SPEAKON plug
(inkl. 23% DPH)
5,04 € netto
UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
227,64 € netto
Audio matrix router
(inkl. 23% DPH)
1 546,34 € netto
Nástenný ovládací modul pre PA-4125DX
(inkl. 23% DPH)
228,46 € netto
Profesionálny pultík s elektrickým nastavením výšky a integrovaným bezdrôtovým zosilňovačom
(inkl. 23% DPH)
4 275,61 € netto
Multi-kanálové PA zosilňovače
(inkl. 23% DPH)
606,50 € netto
Fluids
(inkl. 23% DPH)
16,58 € netto
Reproduktorová stavebnica
(inkl. 23% DPH)
305,69 € netto
Izolátor uzemnenia
(inkl. 23% DPH)
16,26 € netto
Outdoor LED module for composite screens for rental 3.91 mm pitch 500x500mm
(inkl. 23% DPH)
745,61 € netto
Linkový kábel, 2 m
(inkl. 23% DPH)
13,01 € netto
Otočný gombík, Ø 30 mm
(inkl. 23% DPH)
4,88 € netto
4K video wall procesor pre 2×2 konfigurácie s HDMI vstupom a výstupmi
(inkl. 23% DPH)
1 499,19 € netto
Dynamický rúčkový UHF PLL mikrofón
(inkl. 23% DPH)
178,86 € netto
ZZFM3000, Kompaktný dymostroj
(inkl. 23% DPH)
543,90 € netto
Internet radio DAB+/FM RDS tuner insertion with BT and USB interface for PA mixing amplifiers with slot LAN or WLAN connection, WPS possible Detachable WLAN antenna Setup assistant for network FM tuner with RDS 30 presets for your favourites (Inter...
439,00 € brutto
(inkl. 23% DPH)
356,91 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | internet radio, FM RDS and DAB+ tuner, USB player |
| Media | streaming, FM, DAB+, MP3, WAV, LAN/WLAN, BT, USB |
| Napájanie | DC 17 V/500 mA |
| Mains voltage | DC 17 V |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | 195 x 40 x 135 mm |
| Hmotnosť | 360 g |
| Connections | 1 x RJ45 (LAN) 1 x IEC/coaxial plug for FM/DAB+ antenna 1 x SMA jack for WLAN antenna |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.22 x 0.175 x 0.06 m |
| Gross weight | 0.565 kg |