SPA-10PA
Kod EAN:
PA stredobasový reproduktor, 220W Max, 8ohm 10"
PA stredobasový reproduktor, 220W Max, 8ohm 10"
(inkl. 23% DPH)
20,00 € netto
Hanging Bar for MAGIC Series P3.91 500mm LED Panel
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
PA stropný reproduktor
(inkl. 23% DPH)
75,69 € netto
Nástenný ovládací modul pre PA-4125DX
(inkl. 23% DPH)
228,46 € netto
Profesionálny pultík s elektrickým nastavením výšky a integrovaným bezdrôtovým zosilňovačom
(inkl. 23% DPH)
4 275,61 € netto
Univerzálne PA reproduktorové systémy, 125 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
309,76 € netto
Heavy Fog Machine
(inkl. 23% DPH)
1 379,00 € netto
Modul aktívneho subwoofera, 200 W at 4 Ω, trieda D
(inkl. 23% DPH)
204,88 € netto
Izolátor uzemnenia
(inkl. 23% DPH)
15,04 € netto
8-portový 4K HDMI splitter a distribučný zosilňovač s podporou CEC
(inkl. 23% DPH)
460,16 € netto
NEUTRIK XLR konektory, 3 pólové
(inkl. 23% DPH)
5,93 € netto
Potenciometer, mono, 50 kΩ, log.
(inkl. 23% DPH)
1,79 € netto
Audio extender pre analógový a digitálny prenos po kábli CAT5e/6/7
(inkl. 23% DPH)
286,99 € netto
True diverzitný UHF PLL širokopásmový prijímač
(inkl. 23% DPH)
341,46 € netto
Kompaktná Full HD PTZ kamera
(inkl. 23% DPH)
639,84 € netto
NEUTRIK SPEAKON Connectors Series of Speakon connectors for professional speaker connection technology. Robust design, latching device, all-insulated contacts, cable inlet with self-adjusting clamps. Contact resistance: ≤ 2 mΩ Current rating: 250 V...
6,20 € brutto
(inkl. 23% DPH)
5,04 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | plug |
| Type | NEUTRIK SPEAKON |
| Množstvo | 1 |
| Features | latching device |
| Farebné kódovanie | black, brown |
| Certification | UL 94 V-0 |
| Pole number | 2 |
| Cable inlet | Ø 6-12 mm |
| Suitable cable cross section | 4 mm2 |
| Pripojenie | 2-pole screwed contact |
| Admiss. ambient temp. | -33-+80 °C |
| Hmotnosť | 33 g |
| Ďalšie funkcie | IP20 |