DT-25N
Kod EAN: 4007754154641
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
16,58 € netto
NEUTRIK POWERCON plug, Type-A
(inkl. 23% DPH)
10,08 € netto
Bezdrôtový, stereo zosilňovač SA100WIFI multi-room
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
216,26 € netto
PA nástenný reproduktor
(inkl. 23% DPH)
47,48 € netto
4-zónový multifunkčný mixážny zosilňovač, 4 x 125 W, 2 x 250 W
(inkl. 23% DPH)
956,10 € netto
Portable Speaker
(inkl. 23% DPH)
167,00 € netto
Elektretový mikrofón na husom krku
(inkl. 23% DPH)
56,91 € netto
Fireworks Machine
(inkl. 23% DPH)
2 101,00 € netto
Páskový výškový reproduktor pre PA a hi-fi, 40 W, 6 Ω
(inkl. 23% DPH)
112,20 € netto
Pár Audio Y káblových adaptérov
(inkl. 23% DPH)
9,11 € netto
8-portový 4K HDMI splitter a distribučný zosilňovač s podporou CEC
(inkl. 23% DPH)
460,16 € netto
EtherCon panelové prechodky
(inkl. 23% DPH)
15,85 € netto
Otočný gombík, Ø 30 mm
(inkl. 23% DPH)
4,88 € netto
Inteligentný 4K UHD Auto Tracking Video Bar
(inkl. 23% DPH)
1 152,85 € netto
Elektretový mikrofón na husom krku s tlačidlom on/off
(inkl. 23% DPH)
97,07 € netto
ZZONE-IRCD, Internetové rádio s FM/DAB+/BLUETOOTH a CD prehrávačom
(inkl. 23% DPH)
311,38 € netto
Linkové káble TOP KVALITA, VYSOKÁ FLEXIBILITA 3-pólový XLR konektor a 6.3 mm stereo konektor, vyvážený Čierny, tienený nízkošumový OFC káblový materiál
16,00 € brutto
(inkl. 23% DPH)
13,01 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Zamýšľané použitie | audio |
| Connectors | 1 x XLR plug, 1 x 6.3 mm stereo plug |
| Dĺžka | 2 m |
| Colour | black |
| Materiál | OFC |
| Počet jadier | 2 |
| Tienenie | yes |
| Hmotnosť | 140 g |
| Special feature | balanced |
| Ďalšie funkcie | low-noise |