DT-25N
Kod EAN: 4007754154641
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
16,58 € netto
Mini stereo amplifier, 2 x 20 W
(inkl. 23% DPH)
109,76 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
Portable Speaker
(inkl. 23% DPH)
167,00 € netto
Nástenný ovládací modul pre PA-4125DX
(inkl. 23% DPH)
228,46 € netto
Profesionálny pultík s elektrickým nastavením výšky a integrovaným bezdrôtovým zosilňovačom
(inkl. 23% DPH)
4 275,61 € netto
Dynamic microphone with USB connector
(inkl. 23% DPH)
53,98 € netto
Moving Heads Spot
(inkl. 23% DPH)
499,00 € netto
Piezo výškový reproduktor
(inkl. 23% DPH)
10,24 € netto
Stereo audio prepojovací kábels
(inkl. 23% DPH)
6,50 € netto
Full HD PTZ kamera s automatickým sledovaním
(inkl. 23% DPH)
1 960,16 € netto
Adapter
(inkl. 23% DPH)
4,17 € netto
PCB kliešte
(inkl. 23% DPH)
28,37 € netto
Všestranný audio DSP procesor
(inkl. 23% DPH)
2 652,85 € netto
Závesný kondenzátorový mikrofón
(inkl. 23% DPH)
106,67 € netto
TXZZ622 Sada bezdrôtových mikrofónov
(inkl. 23% DPH)
190,24 € netto
Káble z optických vlákien Na prenos optických signálov. Pre zvukové zariadenia vyššej kategórie so zodpovedajúcim pripojením Pripravený konfekčný kábel s optickými zásuvnými konektormi Typická vlnová dĺžka prenosu: 650 nm Prípustný polomer ohybu: 30 mm...
5,30 € brutto
(inkl. 23% DPH)
4,31 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Zamýšľané použitie | optical, digital |
| Connectors | 2 x Toslink plug |
| Dĺžka | 2 m |
| Colour | black |
| Materiál | optical fibre |
| Priemer kábla | Ø 5 mm |
| Minimálny polomer ohybu | 30 mm |
| Attenuation | 0.18 dB/m |
| Hmotnosť | 60 g |
| Ďalšie funkcie | typical wavelength: 650 nm |