DT-25N
Kod EAN: 4007754154641
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
16,58 € netto
Nástenný prehrávač so zosilňovačom 2 x 40 W
(inkl. 23% DPH)
267,48 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
Krabica pod omietku
(inkl. 23% DPH)
9,59 € netto
Modul aktívneho reproduktora 2 x 40W/4 Ω, trieda D
(inkl. 23% DPH)
154,15 € netto
Ovládacia jednotka, ústredňa konferenčného systému
(inkl. 23% DPH)
433,33 € netto
6-kanálový stereo audio mix
(inkl. 23% DPH)
291,87 € netto
Fireworks Machine
(inkl. 23% DPH)
670,00 € netto
2-pásmový koaxiálny PA reproduktor
(inkl. 23% DPH)
155,28 € netto
Prídavný reproduktor, 5 W, 6 Ω
(inkl. 23% DPH)
37,50 € netto
4K video wall procesor pre 2×2 konfigurácie s HDMI vstupom a výstupmi
(inkl. 23% DPH)
1 499,19 € netto
6.3 mm mono zástrčka
(inkl. 23% DPH)
0,50 € netto
482 mm (19") profilová racková skriňa, 1 U
(inkl. 23% DPH)
91,79 € netto
2×1 HDMI 2.1 prepínač s podporou 8K@60Hz, 4K@120Hz a 48 Gbps
(inkl. 23% DPH)
62,82 € netto
Elektretový mikrofón na husom krku s LED
(inkl. 23% DPH)
66,99 € netto
Svetlo PAR COB LED 200W 2 v 1 teplá a studená biela
(inkl. 23% DPH)
163,41 € netto
Adaptér 2 x 6.3 mm samica na stereo a mono.
4,60 € brutto
(inkl. 23% DPH)
3,74 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | adapter |
| Type | 6.3 mm connector |
| Množstvo | 1 |
| Pripojenie | 2 x 6.3 mm jack |
| Stereo | yes |
| Mono | yes |
| Materiál | plastic |
| Hmotnosť | 14 g |