BEAM-40RGBW
Kod EAN:
Mini LED otočná hlava
Mini LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
102,00 € netto
Column PA System
(inkl. 23% DPH)
815,00 € netto
Bezdrôtový, stereo zosilňovač SA100WIFI multi-room
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
216,26 € netto
XLR kábel, 1 m, REAN
(inkl. 23% DPH)
8,78 € netto
Internet radio DAB+/FM RDS tuner insertion with BT and USB interface
(inkl. 23% DPH)
356,91 € netto
Modul multifrekvenčného transmittera
(inkl. 23% DPH)
140,65 € netto
Montážny rám
(inkl. 23% DPH)
0,73 € netto
Led Par Cans
(inkl. 23% DPH)
142,28 € netto
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
16,58 € netto
Ground izolátor
(inkl. 23% DPH)
16,18 € netto
Indoor COB LED panel for composite screens for fixed installations 0.93mm pitch 600x337,5mm
(inkl. 23% DPH)
2 084,23 € netto
Reproduktorový kábel, 5 m, 2-pólový NEUTRIK SPEAKON konektor/6.3 mm konektor
(inkl. 23% DPH)
39,92 € netto
Potenciometer, mono, 20 kΩ, lineárny
(inkl. 23% DPH)
1,79 € netto
4K video wall procesor pre 2×2 konfigurácie s HDMI vstupom a výstupmi
(inkl. 23% DPH)
1 499,19 € netto
2-kanálový diverzitný UHF PLL širokopásmový prijímač
(inkl. 23% DPH)
570,00 € netto
ZZNF500 Ekologická kvapalina do dymostrojov LIGHT
(inkl. 23% DPH)
16,36 € netto
Prídavný reproduktor, 5 W, 6 Ω 4 Ω alebo 8 Ω prevádzka Čierny plastový obal Montážna konzola 1.70 m pripájací kábel s 3.5 mm konektorom Frekvenčný rozsah: 300-15,000 Hz Rozmery: 130 x 65 x 58 mm Hmotnosť: 330 g
46,13 € brutto
(inkl. 23% DPH)
37,50 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Active/passive | passive |
| Power rating (RMS) | 5 W |
| Impedancia | 6 Ω |
| Frekvenčný rozsah | 300-1,500 Hz |
| Počet reproduktorov | 1 |
| Housing material | plastic |
| Farba | black |
| Mounting device | mounting bracket |
| Prípustná teplota okolia | 0-40 °C |
| Rozmery | 130 x 65 x 58 mm |
| Šírka | 130 mm |
| Hĺbka | 58 mm |
| Hmotnosť | 320 g |
| Vstupy | 1.7 m cable with 6.3 mm plug |
| Packing dimensions (W x H x L) | 0.06 x 0.085 x 0.135 m |
| Brutto hmotnosť | 0.36 kg |
| Netto hmotnosť | 0.32 kg |