TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
Led poster with mobile stand and integreated media player
Dvojkanálová UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
455,28 € netto
PA ceiling speaker, 8 W
(inkl. 23% DPH)
21,30 € netto
Modul aktívneho reproduktora 2 x 40W/4 Ω, trieda D
(inkl. 23% DPH)
154,15 € netto
TXZZ424 Bezdrôtový mikrofónový systém
(inkl. 23% DPH)
238,21 € netto
Racková skriňa pre 482 mm (19") zariadenia, 42 U
(inkl. 23% DPH)
1 004,88 € netto
Fog Machine
(inkl. 23% DPH)
190,80 € netto
Plastový roh
(inkl. 23% DPH)
0,73 € netto
Push-on terminál, 4.8 mm
(inkl. 23% DPH)
13,50 € netto
Led poster with mobile stand and integreated media player
XLR kábel, 6 m, REAN
(inkl. 23% DPH)
13,74 € netto
Merač impedancie
(inkl. 23% DPH)
933,33 € netto
8×8 vyvážený digitálny audio procesor s AEC, ANS, AGC, Auto-Mixerom a GPIO
(inkl. 23% DPH)
1 499,19 € netto
UR-816GSET, gitarová sada
(inkl. 23% DPH)
247,48 € netto
4K video wall procesor pre 2×2 konfigurácie s HDMI vstupom a výstupmi
(inkl. 23% DPH)
1 499,19 € netto
6.3 mm mono konektor Plastová Ochrana ohybu káblaPre káble: Ø 6.2 mm
0,62 € brutto
(inkl. 23% DPH)
0,50 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | plug |
| Type | 6.3 mm |
| Množstvo | 1 |
| Farebné kódovanie | black |
| Cable inlet | Ø 6.2 mm |
| Mono | yes |
| Materiál | plastic |
| Prípustná teplota okolia | 0-40 °C |
| Hmotnosť | 8 g |