CRAB-12
Kod EAN:
Mini laser efekt
Mini laser efekt
(inkl. 23% DPH)
104,00 € netto
Stereo stropný reproduktor
(inkl. 23% DPH)
96,75 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
2-pásmový tlakový reproduktor, odolný voči poveternostným vplyvom
(inkl. 23% DPH)
237,40 € netto
4-zónový streamovací zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
1 000,00 € netto
16-kanálový PLL prijímač, 863.1-864.9 MHz
(inkl. 23% DPH)
232,52 € netto
2-kanálový USB nahrávací interface
(inkl. 23% DPH)
75,00 € netto
Multicolor laser
(inkl. 23% DPH)
249,20 € netto
Piezo výškový reproduktor
(inkl. 23% DPH)
17,32 € netto
Pár konektorov DIN pre reproduktory
(inkl. 23% DPH)
2,11 € netto
PVC LED Panel for Fixed Indoor Installation, 2.5 mm Pitch, 320×480 mm
Adapter
(inkl. 23% DPH)
4,17 € netto
Merač pohyblivej cievky, 0.05 mA
(inkl. 23% DPH)
22,20 € netto
8×8 vyvážený digitálny audio procesor s AEC, ANS, AGC, Auto-Mixerom a GPIO
(inkl. 23% DPH)
1 499,19 € netto
BNC anténny kábel
(inkl. 23% DPH)
34,15 € netto
ZZFLYSPARK-M, Kufrík pre transport 4 ZZSPARK /výška krytu
(inkl. 23% DPH)
350,41 € netto
482 mm (19") profilová racková skriňa, 1 U Plášť z oceľového plechu 1,2 mm poplastovaný Zadný panel: 1.5 mm 3 mm štandardný hliníkový predný panel Vnútorné profilové lišty, napr. pre dosky plošných spojov
112,90 € brutto
(inkl. 23% DPH)
91,79 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Intended use/capacity | rack cabinet |
| Veľkosť | 482 mm (19") |
| Rack units, RU | 1 |
| Colour | black |
| Materiál | steel housing, aluminium front panel |
| Outside dimensions | 483 x 44 x 238 mm |
| Width | 483 mm |
| Výška | 44 mm |
| Depth | 238 mm |
| Hmotnosť | 2.93 kg |