CD-1260
Kod EAN:
CD player s diaľkovým ovládaním
CD player s diaľkovým ovládaním
(inkl. 23% DPH)
168,00 € netto
19 " Case
(inkl. 23% DPH)
308,00 € netto
Mono PA mixážny zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
249,17 € netto
2-pásmový PA nástenný reproduktorový systém odolný voči počasiu, biely
(inkl. 23% DPH)
97,32 € netto
Nástenný prehrávač so zosilňovačom 4 x 40 W
(inkl. 23% DPH)
308,13 € netto
Prenosný zosilňovač
(inkl. 23% DPH)
1 174,80 € netto
Pena na mikrofón
(inkl. 23% DPH)
2,36 € netto
Fluids
(inkl. 23% DPH)
51,60 € netto
2-pásmová frekvenčná výhybka pre 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
42,76 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
Hanging Bar for MAGIC Series P3.91 1000mm LED Panel
Konektor RCA Feed-through panelové zásuvky
(inkl. 23% DPH)
3,25 € netto
Tester káblov
(inkl. 23% DPH)
56,10 € netto
Kompaktná Full HD PTZ kamera
(inkl. 23% DPH)
639,84 € netto
Miniatúrny elektretový inštrumentálny mikrofón
(inkl. 23% DPH)
113,01 € netto
ZZEN0612BWP, Reflektor PAR, 10W RGBW
(inkl. 23% DPH)
411,38 € netto
NEUTRIK SPEAKON Connectors Series of Speakon connectors for professional speaker connection technology. Robust design, latching device, all-insulated contacts, cable inlet with self-adjusting clamps. Contact resistance: < 2 mΩ Current rating: 50 A...
15,81 € brutto
(inkl. 23% DPH)
12,85 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | panel jack |
| Type | NEUTRIK SPEAKON |
| Množstvo | 1 |
| Features | weatherproof when plugged in, metal plate |
| Farebné kódovanie | silver |
| Certification | UL 94 V-0 |
| Pole number | 4 |
| Pripojenie | 4-pole SPEAKON jack |
| Materiál | plastic |
| Admiss. ambient temp. | -30 °C to +80 °C |
| Dimensions | 38 x 38 x 36.4 mm |
| Hmotnosť | 53 g |