DT-25N
Kod EAN: 4007754154641
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
16,58 € netto
Indoor LED panel for composite screens for rental installations 2.6mm pitch 500x500mm
(inkl. 23% DPH)
1 012,13 € netto
UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
227,64 € netto
Weatherproof active 2-way horn speaker (music horn) with integrated Dante® module
(inkl. 23% DPH)
709,76 € netto
4-zónový multifunkčný mixážny zosilňovač, 4 x 125 W, 2 x 250 W
(inkl. 23% DPH)
956,10 € netto
Profesionálny pultík s elektrickým nastavením výšky a integrovaným bezdrôtovým zosilňovačom
(inkl. 23% DPH)
4 275,61 € netto
Závesný elektretový mikrofón
(inkl. 23% DPH)
118,70 € netto
Fluids
(inkl. 23% DPH)
4,08 € netto
Piezo výškový reproduktor
(inkl. 23% DPH)
8,13 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
LED panel for modular outdoor fixed installations, pitch 3.91, IP67, 1000x1000mm
Špirálový Helix kábel pre mikrofóny, Ø 5 mm
(inkl. 23% DPH)
10,65 € netto
Testovacie káble
(inkl. 23% DPH)
7,56 € netto
4x1 HDMI 2.1 UHD prepínač s extrakciou zvuku a podporou 8K@60Hz
(inkl. 23% DPH)
191,06 € netto
Závesný elektretový mikrofón
(inkl. 23% DPH)
86,18 € netto
4K video wall procesor pre 2×2 konfigurácie s HDMI vstupom a výstupmi
(inkl. 23% DPH)
1 499,19 € netto
Tester káblov Pre káble s nasledujúcimi konektormi: XLR (3 póly) XLR (5 pólov) 6.3 mm RCA DIN (až do 8 pólov) Banánový konektor Reproduktor (2 póly, 4 póly, 8 pólov) USB Typ A RJ45 LED indikátor chyby, môže byť nastavený pre každý kontakt pomocou prepí...
69,00 € brutto
(inkl. 23% DPH)
56,10 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | cable tester |
| Type | with LED fault indication |
| Colour | silver |
| Materiál | metal |
| Napájanie | 9 V battery |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | 112 x 60 x 190 mm |
| Hmotnosť | 800 g |
| Connections | XLR (3 poles), XLR (5 poles), 6.3 mm, RCA, DIN (up to 8 poles), banana plug, Speaker (2 poles, 4 poles, 8 poles), USB Type-A, RJ45 |
| Packing unit | 1 |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.125 x 0.065 x 0.215 m |
| Gross weight | 0.96 kg |
| Net weight | 0.81 kg |