CRAB-12
Kod EAN:
Mini laser efekt
Mini laser efekt
(inkl. 23% DPH)
104,00 € netto
SVETLO 200W 4 IN 1 RGBW COB LED PAR
(inkl. 23% DPH)
180,49 € netto
Bezdrôtový, stereo zosilňovač SA100WIFI multi-room
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
216,26 € netto
Zónový zosilňovač 100V 500W 6 zón
(inkl. 23% DPH)
486,99 € netto
Nástenný ovládací modul pre PA-4125DX
(inkl. 23% DPH)
228,46 € netto
16-kanálový miniatúrny prijímač
(inkl. 23% DPH)
93,82 € netto
Pripájací kábel
(inkl. 23% DPH)
10,73 € netto
Smoke Machine
(inkl. 23% DPH)
220,70 € netto
Vysoko kvalitný hi-fi stredový reproduktor, 50 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
59,51 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
Full HD PTZ kamera s automatickým sledovaním
(inkl. 23% DPH)
1 960,16 € netto
Pripájací audio kábel, 1.5 m
(inkl. 23% DPH)
4,88 € netto
Kontakt 61, sprej, 200 ml
(inkl. 23% DPH)
9,70 € netto
2×2 4K HDMI video wall kontrolér s audio výstupom
(inkl. 23% DPH)
1 113,82 € netto
Profesionálny PLL vreckový vysielač
(inkl. 23% DPH)
239,84 € netto
4K ePTZ USB kamera s automatickým rámovaním
(inkl. 23% DPH)
895,93 € netto
Miniatúrny elektretový inštrumentálny mikrofón, pre snímanie zvuku flauty. Pozlátená zadná elektretová vložka so všesmerovou charakteristikou Veľmi precízna frekvenčná odozva Inovatívny, nelepiaci upevňovací systém (pre priemer trúby: 18-26 mm) Flexi...
139,00 € brutto
(inkl. 23% DPH)
113,01 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | instrument microphone |
| Spôsob prenosu | cable |
| Polar pattern | omnidir. |
| System | back electret |
| Audio frequency range | 20-20,000 Hz |
| Nominálna impedancia | 1.5 kΩ |
| Sensitivity | 12.6 mV/Pa |
| Max. sound pressure | 130 dB |
| Napájanie | DC 48 V, phantom power via power supply adapter |
| Housing material | plastic |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Hmotnosť | 8 g |
| Cable | 1.4 m |
| Pripojenie | 4-pole mini XLR adapter: XLR, bal. |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.17 x 0.09 x 0.37 m |
| Gross weight | 0.752 kg |
| Net weight | 0.52 kg |