TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
CD and MP3 player
(inkl. 23% DPH)
389,43 € netto
UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
455,28 € netto
PA stĺpové reproduktory odolné voči počasiu, s certifikáton EN54-24.
(inkl. 23% DPH)
172,36 € netto
Bezdrôtový, stereo zosilňovač SA100WIFI multi-room
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
216,26 € netto
Prenosný zosilňovač
(inkl. 23% DPH)
1 174,80 € netto
Slúchadlový reproduktor, 32 Ω
(inkl. 23% DPH)
2,93 € netto
Moving Heads Spot
(inkl. 23% DPH)
207,50 € netto
Aktívny 10" Subwoofer
(inkl. 23% DPH)
489,43 € netto
Ground izolátor
(inkl. 23% DPH)
16,18 € netto
LED panel for modular outdoor fixed installations, pitch 3.91, IP67, 1000x1000mm
Reproduktorový kábel, 15 m, 2-pólový NEUTRIK SPEAKON konektor
(inkl. 23% DPH)
86,50 € netto
Potenciometer, mono, 100 kΩ, log.
(inkl. 23% DPH)
2,44 € netto
Inteligentný 4K UHD Auto Tracking Video Bar
(inkl. 23% DPH)
1 152,85 € netto
Elektretový mikrofón pre pevné inštalácie
(inkl. 23% DPH)
64,88 € netto
8-portový 4K HDMI splitter a distribučný zosilňovač s podporou CEC
(inkl. 23% DPH)
460,16 € netto
NEUTRIK UHD BNC panelové konektory poskytujú nízke hodnoty straty návratnosti pri vysokých frekvenciách, ktoré sa zvyčajne vyskytujú pri prenose video signálu s vysokým rozlíšením. Frézované mosadzné telo zaisťuje extrémne robustné, neopotrebiteľné spoj...
17,31 € brutto
(inkl. 23% DPH)
14,07 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | panel jack |
| Type | NEUTRIK BNC feed-through |
| Množstvo | 1 |
| Features | PTFE insulation, gold-plated contacts |
| Farebné kódovanie | black |
| Insulating resistance | > 5 GΩ |
| Dielectric strength | 1.5 kV |
| Pripojenie | 2 x BNC, 75 Ω |
| Materiál | metal |
| Admiss. ambient temp. | -30-+85 °C |
| Hmotnosť | 26 g |
| Ďalšie funkcie | D series |