BEAM-40RGBW
Kod EAN:
Mini LED otočná hlava
Mini LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
102,00 € netto
Fluids
(inkl. 23% DPH)
8,63 € netto
Bezdrôtový, stereo zosilňovač SA100WIFI multi-room
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
216,26 € netto
Vodeodolný PA nástenný a stropný reproduktor
(inkl. 23% DPH)
97,07 € netto
4-zónový streamovací zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
1 000,00 € netto
Profesionálny pultík s elektrickým nastavením výšky a integrovaným bezdrôtovým zosilňovačom
(inkl. 23% DPH)
4 275,61 € netto
Profesionálny prázdny bubon na kábel
(inkl. 23% DPH)
178,05 € netto
Fog Machine
(inkl. 23% DPH)
190,80 € netto
PA mid-high range horn
(inkl. 23% DPH)
36,59 € netto
Izolátor uzemnenia
(inkl. 23% DPH)
16,18 € netto
LED module for composite screens for fixed installations 1.86 mm pitch
(inkl. 23% DPH)
1 155,96 € netto
Adaptér XLR samec/XLR samec
(inkl. 23% DPH)
3,74 € netto
Ochranný obal pre TXA-820, TXA-820CD, TXA-822CD
(inkl. 23% DPH)
44,88 € netto
2×2 4K HDMI video wall kontrolér s audio výstupom
(inkl. 23% DPH)
1 113,82 € netto
Dynamický vokálny mikrofón
(inkl. 23% DPH)
92,11 € netto
Full HD PTZ kamera s automatickým sledovaním
(inkl. 23% DPH)
1 960,16 € netto
Elektretový mikrofón pre pevné inštalácie Všesmerový Low cut prepínač 10 dB oslabenie, prepínateľné Kovový obal Čierny (CM-503N/B) alebo biely (CM-503N/W) obal kartridže
79,80 € brutto
(inkl. 23% DPH)
64,88 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | built-in microphone |
| Spôsob prenosu | cable |
| Polar pattern | omnidir. |
| System | electret |
| Audio frequency range | 40-17,000 Hz |
| Nominálna impedancia | 220 Ω |
| Sensitivity | 4 mV/Pa |
| Pomer S/N | 68 dB |
| Max. sound pressure | 140 dB |
| Napájanie | DC 9-52 V, phantom power |
| Housing material | metal |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | 31.6 x 69.7 x 30 mm |
| Hmotnosť | 67 g |
| Pripojenie | XLR, bal. |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.07 x 0.045 x 0.14 m |
| Gross weight | 0.137 kg |
| Net weight | 0.1 kg |