TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
4-zónový multifunkčný mixážny zosilňovač, 4 x 125 W, 2 x 250 W
(inkl. 23% DPH)
956,10 € netto
UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
455,28 € netto
Guľový reproduktor PA odolný voči poveternostným vplyvom, čierny
(inkl. 23% DPH)
91,54 € netto
WIFI modul aktívneho subwoofera, 100 W/2 Ω, trieda D
(inkl. 23% DPH)
116,67 € netto
Profesionálny pultík s elektrickým nastavením výšky a integrovaným bezdrôtovým zosilňovačom
(inkl. 23% DPH)
4 275,61 € netto
Dynamický mikrofón husí krk, 700 mm
(inkl. 23% DPH)
49,76 € netto
Fireworks Machine
(inkl. 23% DPH)
215,80 € netto
2-pásmová frekvenčná výhybka pre 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
38,94 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
4K video wall procesor pre 2×2 konfigurácie s HDMI vstupom a výstupmi
(inkl. 23% DPH)
1 499,19 € netto
BNC panelová prechodka, 75 Ω
(inkl. 23% DPH)
13,41 € netto
PCB kliešte
(inkl. 23% DPH)
28,37 € netto
HDMI 2.0 audio extraktor a embedder
(inkl. 23% DPH)
229,27 € netto
R-2C, miniatúrny bezdrôtový prijímač
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
Full HD PTZ kamera s automatickým sledovaním
(inkl. 23% DPH)
1 960,16 € netto
NEUTRIK POWERCON panel jack For mains connection up to ˜ 250 V/20 A Version for mains output Connections for ground, phase and neutral connector Self-extinguishing according to UL-94 V-0 Manufacturer information: Neutrik AGIm alten Ried 1439494...
6,20 € brutto
(inkl. 23% DPH)
5,04 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | panel jack, output |
| Type | NEUTRIK POWERCON |
| Množstvo | 1 |
| Features | latching device, all-insulated contacts |
| Farebné kódovanie | grey |
| Power rating | ˜ 250 V/20 A |
| Insulating resistance | > 10 GΩ |
| Dielectric strength | DC 4 kV |
| Certification | UL, CUL, VDE, Electroswiss |
| Pole number | 2 + PE |
| Pripojenie | blade terminals, 4.8 mm |
| Materiál | silver-plated bronze contacts, plastic |
| Admiss. ambient temp. | -30-+80 °C |
| Dimensions | 26 x 31 x 37.2 mm |
| Dĺžka | 37.2 mm |
| Hmotnosť | 12 g |