TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
Nástenný prehrávač so zosilňovačom 4 x 40 W
(inkl. 23% DPH)
308,13 € netto
UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
227,64 € netto
Mono class D PA mixing amplifier, MP3, USB/SD, FM, DAB+, BT, 120 W
(inkl. 23% DPH)
422,76 € netto
Bezdrôtový, stereo zosilňovač SA100WIFI multi-room
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
216,26 € netto
Prenosný zosilňovač hlasu
(inkl. 23% DPH)
324,39 € netto
Pár univerzálnych držiakov
(inkl. 23% DPH)
36,83 € netto
Lighting Case
(inkl. 23% DPH)
246,90 € netto
Vzduchová cievka, 1.5 mH, Ø 1.0 mm
(inkl. 23% DPH)
11,87 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
Outdoor led poster 2m with mobile stand and integrated media player
RCA Panelové samice, pár
(inkl. 23% DPH)
13,58 € netto
Úžitkové puzdro, 103 x 36.5 x 107 mm, black
(inkl. 23% DPH)
17,28 € netto
1×4 HDMI 2.1 splitter s podporou 8K@60Hz, 4K@120Hz a audio de-embedding
(inkl. 23% DPH)
319,51 € netto
Elektretový náhlavový mikrofón
(inkl. 23% DPH)
70,33 € netto
ZZONE-IR, Internetové rádio s FM/DAB+/BLUETOOTH
(inkl. 23% DPH)
228,46 € netto
BNC panelová prechodka, 75 Ω Vysoko kvalitná izolácia PTFE Pozlátené kontakty Izolované telo D série
16,49 € brutto
(inkl. 23% DPH)
13,41 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | panel jack |
| Type | NEUTRIK BNC feed-through |
| Množstvo | 1 |
| Features | PTFE insulation, gold-plated contacts |
| Farebné kódovanie | silver |
| Pripojenie | 2 x BNC, 75 Ω |
| Materiál | metal |
| Admiss. ambient temp. | -30-+80 °C |
| Hmotnosť | 27 g |
| Ďalšie funkcie | D series |