CRAB-12
Kod EAN:
Mini laser efekt
Mini laser efekt
(inkl. 23% DPH)
104,00 € netto
Zónový zosilňovač 100V 500W 6 zón
(inkl. 23% DPH)
486,99 € netto
4-zónový streamovací zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
1 000,00 € netto
2-pásmový tlakový reproduktor, odolný voči poveternostným vplyvom
(inkl. 23% DPH)
237,40 € netto
Bezdrôtový mini stereo zosilňovač A-30+ multi-room
(inkl. 23% DPH)
162,52 € netto
Profesionálny pultík s elektrickým nastavením výšky a integrovaným bezdrôtovým zosilňovačom
(inkl. 23% DPH)
4 275,61 € netto
Náhradný hnací remeň
(inkl. 23% DPH)
4,07 € netto
Fog Machine
(inkl. 23% DPH)
124,70 € netto
Piezo výškový menič
(inkl. 23% DPH)
9,76 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
8-portový 4K HDMI splitter a distribučný zosilňovač s podporou CEC
(inkl. 23% DPH)
460,16 € netto
Audio kábel adaptér, 1.2 m
(inkl. 23% DPH)
3,25 € netto
Kvalitný spájkovací hrot
(inkl. 23% DPH)
4,55 € netto
Audio extender pre analógový a digitálny prenos po kábli CAT5e/6/7
(inkl. 23% DPH)
286,99 € netto
Elektretový mikrofón na husom krku s tlačidlom on/off
(inkl. 23% DPH)
97,07 € netto
Aktívny 10" Subwoofer
(inkl. 23% DPH)
489,43 € netto
PA stredo-výškový horn pre MRD-80 35 mm (1⅜") štandardný závitplastCD dizajn (konštantné vyžarovanie)Effektívne hrdlo: 25 mm (1")
25,10 € brutto
(inkl. 23% DPH)
20,41 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | mid-high range horn |
| Materiál | plastic |
| Frequency range | 1,800-18,000 Hz |
| Crossover frequency | 1,800 Hz |
| Radiation angle (vert./hor.) | 60°/90° |
| Uhol vyžarovania, vertikálny | 60° |
| Uhol vyžarovania, horizontálny | 90° |
| Mounting cutout | 205 x 165 mm |
| Mounting depth | 135 mm |
| Dimensions | 242 x 198 x 138 mm |
| Výška | 198 mm |
| Width | 242 mm |
| Depth | 138 mm |
| Hmotnosť | 270 g |