TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
10" Floor and Wall Mount Active Subwoofer
(inkl. 23% DPH)
328,51 € netto
UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
227,64 € netto
Bluetooth audio prijímač
(inkl. 23% DPH)
108,13 € netto
Bezdrôtový mini stereo zosilňovač A-30+ multi-room
(inkl. 23% DPH)
162,52 € netto
12 palcový, aktívny, reproduktorový systém s bateriou
(inkl. 23% DPH)
379,67 € netto
Dizajnové stereo slúchadlá
(inkl. 23% DPH)
37,89 € netto
Led Bar
(inkl. 23% DPH)
43,10 € netto
Výkonný cementový odpor, 1.0 Ω, 10 W
(inkl. 23% DPH)
1,22 € netto
Prídavný reproduktor, 3 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
28,05 € netto
LED module for composite screens for fixed installations 2.50mm pitch
Reproduktorový kábel, 20 m, 2-pólový NEUTRIK SPEAKON konektor
(inkl. 23% DPH)
108,94 € netto
Úžitkové puzdro, 65 x 36.5 x 167 mm
(inkl. 23% DPH)
13,98 € netto
Profesionálny IP a sériový joystick ovládač pre PTZ kamery s podporou PoE
(inkl. 23% DPH)
691,06 € netto
Pripojovací kábel
(inkl. 23% DPH)
14,07 € netto
Kompaktná Full HD PTZ kamera
(inkl. 23% DPH)
639,84 € netto
Náhradný hnací remeň Vhodné pre gramofóny DJP-104P, DJP-106SD a DJP-104USB ako aj mnoho ďalších gramofónov s remeňovým pohonom Priemer hnacieho remeňa: cca. 17 cm, dĺžka: cca. 53 cm
5,01 € brutto
(inkl. 23% DPH)
4,07 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | replacement drive belt |
| Colour | black |
| Suitable for | DJP-104P, DJP-106SD, DJP-104USB |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | Ø 17 cm |
| Dĺžka | 53 cm |
| Hmotnosť | 10 g |
| Packing unit | 1 |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.22 x 0.1 x 0.16 m |
| Gross weight | 0.01 kg |
| Net weight | 0.01 kg |