TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
Monitoring Accessories
(inkl. 23% DPH)
24,17 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
2-kanálový digitálny PA zosilňovač 2 x 300W
(inkl. 23% DPH)
400,00 € netto
Bezdrôtový, stereo streamer S-10 multi-room
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
Portable Speaker
(inkl. 23% DPH)
167,00 € netto
Stojan na notebook
(inkl. 23% DPH)
140,65 € netto
Fireworks Machine
(inkl. 23% DPH)
2 101,00 € netto
Modul aktívneho subwoofera, 300 W at 4 Ω, trieda D
(inkl. 23% DPH)
236,59 € netto
Stereo audio prepojovací kábel, 1.5 m
(inkl. 23% DPH)
9,76 € netto
8-portový 4K HDMI splitter a distribučný zosilňovač s podporou CEC
(inkl. 23% DPH)
460,16 € netto
RCA panelová samica, pochrómovaná
(inkl. 23% DPH)
1,22 € netto
Úžitkové puzdro
(inkl. 23% DPH)
15,06 € netto
4x1 HDMI 2.1 UHD prepínač s extrakciou zvuku a podporou 8K@60Hz
(inkl. 23% DPH)
191,06 € netto
Miniatúrny elektretový inštrumentálny mikrofón
(inkl. 23% DPH)
197,56 € netto
analógový prepojovací box
(inkl. 23% DPH)
44,71 € netto
XLR káble Linkové a mikrofónové predlžovacie káble. S konektormi NEUTRIK 1 x XLR inline samica a 1 x XLR samec, vyvážený Tienený nízkošumový OFC materiál, Ø 6.5 mm
22,60 € brutto
(inkl. 23% DPH)
18,37 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Zamýšľané použitie | audio, microphone |
| Connectors | 1 x NEUTRIK XLR plug, 1 x NEUTRIK XLR inline jack |
| Dĺžka | 2 m |
| Colour | black |
| Materiál | OFC |
| Počet jadier | 2 |
| Priemer kábla | Ø 6.5 mm |
| Tienenie | yes |
| Hmotnosť | 171 g |
| Special feature | balanced |