TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
Hanging Bar for MAGIC Series P3.91 1000mm LED Panel
UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
227,64 € netto
Prenosný zosilňovač
(inkl. 23% DPH)
1 432,52 € netto
Bezdrôtový, stereo zosilňovač SA100WIFI multi-room
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
216,26 € netto
TXZZ103 Bezdrôtový mikrofónový systém
(inkl. 23% DPH)
80,00 € netto
Držiak na stenu pre PA reproduktorové systémy
(inkl. 23% DPH)
250,41 € netto
Smoke Machine
(inkl. 23% DPH)
2 499,00 € netto
Kvalitný hi-fi basový reproduktor, 100 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
108,13 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
4K ePTZ USB kamera s automatickým rámovaním
(inkl. 23% DPH)
895,93 € netto
XLR kábel, 20 m
(inkl. 23% DPH)
43,17 € netto
Kvalitná vložka do elektretového mikrofónu
(inkl. 23% DPH)
1,14 € netto
Všestranný audio DSP procesor
(inkl. 23% DPH)
2 652,85 € netto
Elektretový mikrofón na husom krku s tlačidlom on/off
(inkl. 23% DPH)
97,07 € netto
ZZSNOW, Výrobník snehu
(inkl. 23% DPH)
1 552,03 € netto
Transportný kufor s inteligentnou funkcou rýchleho nabíjania PWM, pre vysielače a prijímače série ATS-16... . Nabíjanie batérii (NC, NiMH) až 36 jednotiek súčasne Priemerný čas nabíjania, závislý od kapacity a kondície nabíjateľných batérii, je približ...
1 505,00 € brutto
(inkl. 23% DPH)
1 223,58 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | transport case |
| Nominal value | 36 devices |
| Type | with charging function |
| Colour | black |
| Suitable for | ATS-16R, ATS-16T |
| Napájanie | via encl. power supply |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | 860 x 230 x 350 mm |
| Hmotnosť | 9.6 kg |
| Packing unit | 1 |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.35 x 0.44 x 0.96 m |
| Gross weight | 13.17 kg |
| Net weight | 9.74 kg |