DPR-2004
Kod EAN:
Prenosný digitálny audio rekordér
Prenosný digitálny audio rekordér
(inkl. 23% DPH)
40,00 € netto
GOB LED module for composite screens for fixed installations, 1.86mm pitch
Stojanový mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
299,19 € netto
Guľový reproduktor PA odolný voči poveternostným vplyvom, čierny
(inkl. 23% DPH)
91,54 € netto
Modul aktívneho reproduktora 2 x 40W/4 Ω, trieda D
(inkl. 23% DPH)
154,15 € netto
TXZZ211 Bezdrôtový mikrofónový systém
(inkl. 23% DPH)
59,39 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
93,50 € netto
Led Bar
(inkl. 23% DPH)
82,50 € netto
Sada reproduktorových hrotov (4 ks)
(inkl. 23% DPH)
4,15 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
2×2 4K HDMI video wall kontrolér s audio výstupom
(inkl. 23% DPH)
1 113,82 € netto
BNC konektory, 75 Ω
(inkl. 23% DPH)
4,88 € netto
Kontakt 61, sprej, 200 ml
(inkl. 23% DPH)
9,70 € netto
Inteligentný 4K UHD Auto Tracking Video Bar
(inkl. 23% DPH)
1 152,85 € netto
UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
227,64 € netto
LSZZ022, Teleskopický stojan pre svetlomety s kľukou, tvrdá oceľ
(inkl. 23% DPH)
175,61 € netto
NEUTRIK POWERCON plug Complies with safety requirements of IEC EN 60320-1, VDE-certified For mains connection up to ˜ 250 V/16 A Versions for mains input Connections for ground, phase and neutral conductor Robust version with latching device, all-ins...
12,40 € brutto
(inkl. 23% DPH)
10,08 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | plug, input |
| Type | PowerCon, input |
| Množstvo | 1 |
| Features | latching device |
| Farebné kódovanie | black/blue |
| Power rating | ˜ 250 V/16 A |
| Insulating resistance | 10 GΩ |
| Certification | UL, cUL, VDE |
| Pole number | 3 |
| Cable inlet | Ø 6-12 mm |
| Pripojenie | screwed contact |
| Strain relief | yes |
| Materiál | silver-plated copper contacts, plastic |
| Admiss. ambient temp. | -33-+80 °C |
| Diameter | Ø 26.5 mm |
| Dĺžka | 79-82.5 mm |
| Hmotnosť | 35 g |