CD-1260
Kod EAN:
CD player s diaľkovým ovládaním
CD player s diaľkovým ovládaním
(inkl. 23% DPH)
168,00 € netto
Nástenný prehrávač so zosilňovačom 4 x 40 W
(inkl. 23% DPH)
308,13 € netto
Bezdrôtový, stereo zosilňovač SA100WIFI multi-room
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
216,26 € netto
Audio matrix router
(inkl. 23% DPH)
1 317,07 € netto
Modul aktívneho reproduktora 2 x 40W/4 Ω, trieda D
(inkl. 23% DPH)
154,15 € netto
Multifrekvenčný vreckový vysielač
(inkl. 23% DPH)
217,89 € netto
R-2C, miniatúrny bezdrôtový prijímač
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
Led Lamp
(inkl. 23% DPH)
23,25 € netto
Výkonný cementový odpor, 10 W
(inkl. 23% DPH)
1,22 € netto
Push-on terminál, 6.3 mm
(inkl. 23% DPH)
15,37 € netto
4K ePTZ USB kamera s automatickým rámovaním
(inkl. 23% DPH)
895,93 € netto
XLR kábel, 1 m, NEUTRIK
(inkl. 23% DPH)
17,32 € netto
Potenciometer, mono, 10 kΩ, lineárny, centrálny
(inkl. 23% DPH)
2,11 € netto
Ultra tenký 1×8 HDMI 2.0 splitter s podporou 4K@60Hz a EDID manažmentom
(inkl. 23% DPH)
280,49 € netto
Elektretový mikrofón na husom krku
(inkl. 23% DPH)
63,01 € netto
ZZEN0612BWP, Reflektor PAR, 10W RGBW
(inkl. 23% DPH)
411,38 € netto
DI Boxy Pre optimálny prenos signálu z hudobného nástroja do mixpultu alebo zosilňovača. Použitím spojky transformátora dochádza k rušeniu kvôli problémom so zhodou, napr. do slučiek, do veľkej miery sa im zabráni. Vstup a výstup je galvanicky izolovaný...
67,90 € brutto
(inkl. 23% DPH)
55,20 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
tools4music 06/2009on the LSP-102, LC-31, FGA-102, FGA-202, DIB-102“Recommendable and fit for on-the-road applications. An attractively priced little audio aid, perfect for the ever accompanying tool case.”
tools4music 02/2010“The DIB-102 from IMG Stage Line impresses by both the attractive price and the very stable housing. The frequency curve is exemplary.”
| Description | DI box |
| Frequency range | 15-30,000 Hz |
| Input impedance | 50 kΩ |
| Output impedance | 600 Ω, XLR50 kΩ, jack |
| Transmission ratio | 10:1 |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | 148 x 50 x 130 mm |
| Hmotnosť | 755 g |
| Vstupy | 2 x 6.3 mm jack, unbal. |
| Výstupy | 2 x 6.3 mm jack, unbal.,par. out2 x XLR, bal. |