DPR-2004
Kod EAN:
Prenosný digitálny audio rekordér
Prenosný digitálny audio rekordér
(inkl. 23% DPH)
40,00 € netto
Led Lighting Effects
(inkl. 23% DPH)
65,10 € netto
4-zónový streamovací zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
1 000,00 € netto
Pár reproduktorových systémov na stenu / strop / roh, 15 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
93,82 € netto
4-zónový multifunkčný zosilňovač s podporou Dante®, 4 x 125 W, 2 x 250 W
(inkl. 23% DPH)
1 246,34 € netto
TXZZ622 Sada bezdrôtových mikrofónov
(inkl. 23% DPH)
190,24 € netto
Montážne lišty, v páre
(inkl. 23% DPH)
47,32 € netto
Smoke Machine
(inkl. 23% DPH)
165,80 € netto
Reproduktorový terminál
(inkl. 23% DPH)
3,25 € netto
Izolátor uzemnenia
(inkl. 23% DPH)
16,18 € netto
4K video wall procesor pre 3×3 konfiguráciu s HDMI vstupom
(inkl. 23% DPH)
2 306,50 € netto
NEUTRIK 6.3 mm mono konektor, pravouhlý
(inkl. 23% DPH)
6,42 € netto
Kvalitná subminiatúrna kazeta s mikrofónom so zadným elektretom pre štandardné mikrofóny
(inkl. 23% DPH)
1,87 € netto
Full HD PTZ kamera s automatickým sledovaním
(inkl. 23% DPH)
1 960,16 € netto
UR-816GSET, gitarová sada
(inkl. 23% DPH)
247,48 € netto
Aktívny 10" Subwoofer
(inkl. 23% DPH)
489,43 € netto
Push-on terminály Pozlátené Balenie 20ks Šírka kontaktu: 6.3 mm
18,91 € brutto
(inkl. 23% DPH)
15,37 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | plug |
| Type | push-on terminal |
| Množstvo | 20 |
| Features | gold-plated |
| Farebné kódovanie | red, black |
| Pole number | 1 |
| Cable inlet | Ø 2.0 mm |
| Suitable cable cross section | 2.5 mm2 |
| Strain relief | yes |
| Materiál | metal |
| Contact type | plug |
| No. of contacts | 1 |
| Contact width | 6.3 mm |
| Hmotnosť | 18 g |