IE-5
Kod EAN: 4007754231656
Monitorovanie do uší
Monitorovanie do uší
(inkl. 23% DPH)
70,00 € netto
Ochranné puzdro pre reproduktory ZZIGGY
(inkl. 23% DPH)
49,30 € netto
Bezdrôtový, stereo zosilňovač SA100WIFI multi-room
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
216,26 € netto
12 palcový, aktívny, reproduktorový systém s bateriou
(inkl. 23% DPH)
379,67 € netto
4 zónový multi-room predzosilňovač
(inkl. 23% DPH)
825,20 € netto
Nabíjacia stanicca, 5 portov
(inkl. 23% DPH)
320,33 € netto
Stenová podpora pre reproduktorové systémy
(inkl. 23% DPH)
88,46 € netto
Fireworks Machine
(inkl. 23% DPH)
670,00 € netto
Výkonný cementový odpor, 22 Ω, 10 W
(inkl. 23% DPH)
1,22 € netto
High-end ground izolátor
(inkl. 23% DPH)
14,39 € netto
4K video wall procesor pre 2×2 konfigurácie s HDMI vstupom a výstupmi
(inkl. 23% DPH)
1 499,19 € netto
Reproduktorový kábel, 15 m, 2-pólový NEUTRIK SPEAKON konektor
(inkl. 23% DPH)
43,33 € netto
Panelový voltmeter, VU
(inkl. 23% DPH)
16,75 € netto
Ultra tenký 1×8 HDMI 2.0 splitter s podporou 4K@60Hz a EDID manažmentom
(inkl. 23% DPH)
280,49 € netto
Profesionálne stereo slúchadlá s elektretovým mikrofónom
(inkl. 23% DPH)
86,18 € netto
Full HD PTZ kamera s automatickým sledovaním
(inkl. 23% DPH)
1 960,16 € netto
XLR káble Linkové a mikrofónové predlžovacie káble. S konektormi NEUTRIK 1 x XLR inline samica a 1 x XLR samec, vyvážený Tienený nízkošumový OFC materiál, Ø 6.5 mm
21,30 € brutto
(inkl. 23% DPH)
17,32 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Zamýšľané použitie | audio microphone |
| Connectors | 1 x NEUTRIK XLR plug, 1 x NEUTRIK XLR inline jack |
| Dĺžka | 1 m |
| Colour | black |
| Materiál | OFC |
| Počet jadier | 2 |
| Priemer kábla | Ø 6.5 mm |
| Tienenie | yes |
| Hmotnosť | 117 g |
| Special feature | balanced |