CU-3BOOST
Kod EAN:
Zosilňovač prispôsobenia úrovne (LED booster) pre RGB LED ovládač
Zosilňovač prispôsobenia úrovne (LED booster) pre RGB LED ovládač
(inkl. 23% DPH)
55,00 € netto
Active PA Set
(inkl. 23% DPH)
1 940,00 € netto
4-zónový streamovací zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
1 000,00 € netto
Prenosný zosilňovač
(inkl. 23% DPH)
1 432,52 € netto
4-zónový multifunkčný mixážny zosilňovač, 4 x 125 W, 2 x 250 W
(inkl. 23% DPH)
956,10 € netto
Profesionálny pultík s elektrickým nastavením výšky a integrovaným bezdrôtovým zosilňovačom
(inkl. 23% DPH)
4 275,61 € netto
Penové chrániče pre slúchadlá
(inkl. 23% DPH)
3,41 € netto
Led Bar
(inkl. 23% DPH)
87,30 € netto
Špičkový výškový reproduktor Air Motion Transformer, 20 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
145,53 € netto
Prídavný reproduktor, 5 W, 6 Ω
(inkl. 23% DPH)
37,50 € netto
4K ePTZ USB kamera s automatickým rámovaním
(inkl. 23% DPH)
895,93 € netto
Mono kábel, 1 m
(inkl. 23% DPH)
15,12 € netto
Úžitkové puzdro, 103 x 36.5 x 107 mm, black
(inkl. 23% DPH)
17,28 € netto
Inteligentný 4K UHD Auto Tracking Video Bar
(inkl. 23% DPH)
1 152,85 € netto
Adaptér
(inkl. 23% DPH)
21,63 € netto
ZZJET1500, Vertikálny prúdový dymostroj s LED diódami
(inkl. 23% DPH)
578,05 € netto
Miniatúrny elektretový, nástrojový mikrofón Určený predovšetkým pre sláčiky, gitary, ale aj iné hudobné nástroje Čistý a silný zvuk, ktorý dokonale reprodukuje prirodzené zvukové vlastnosti nástroja v širokom dynamickom rozsahu Vďaka inovatívnemu dizajn...
131,00 € brutto
(inkl. 23% DPH)
106,50 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
Miniatúrny elektretový, nástrojový mikrofón
| Description | instrument microphone |
| Spôsob prenosu | cable |
| Polar pattern | omnidir. |
| System | electret |
| Audio frequency range | 20-20,000 Hz |
| Nominálna impedancia | 1.5 kΩ |
| Sensitivity | 6.3 mV/Pa |
| Max. sound pressure | 130 dB |
| Napájanie | DC 48 V, phantom power via MA-500 |
| Housing material | plastic |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Hmotnosť | 15 g |
| Pripojenie | 4-pole mini XLR adapter: XLR, bal. |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.17 x 0.09 x 0.365 m |
| Gross weight | 0.765 kg |
| Net weight | 0.515 kg |