CRAB-12
Kod EAN:
Mini laser efekt
Mini laser efekt
(inkl. 23% DPH)
104,00 € netto
Outdoor led poster with mobile stand and integrated media player
4-zónový streamovací zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
1 000,00 € netto
Rečnícky pult s integrovaným 2-kanálovým multifrekvenčným prijímačom s technológiou UHF PLL
(inkl. 23% DPH)
2 131,71 € netto
Modul aktívneho reproduktora 2 x 40W/4 Ω, trieda D
(inkl. 23% DPH)
154,15 € netto
Predlžovací kábel, 20 m
(inkl. 23% DPH)
66,02 € netto
Stereo PA zosilňovač
(inkl. 23% DPH)
291,87 € netto
Fluids
(inkl. 23% DPH)
20,75 € netto
Aktívny 10" Subwoofer
(inkl. 23% DPH)
489,43 € netto
Stereo audio prepojovací kábel, 5 m
(inkl. 23% DPH)
18,37 € netto
8-portový 4K HDMI splitter a distribučný zosilňovač s podporou CEC
(inkl. 23% DPH)
460,16 € netto
Reproduktorový kábel, bezhalogénový, 2 x 1.5 mm2, 100 m
(inkl. 23% DPH)
302,44 € netto
PCB kliešte
(inkl. 23% DPH)
28,37 € netto
4K ePTZ USB kamera s automatickým rámovaním
(inkl. 23% DPH)
895,93 € netto
Elektretový klopový mikrofón
(inkl. 23% DPH)
43,25 € netto
ZZONE-IRCD, Internetové rádio s FM/DAB+/BLUETOOTH a CD prehrávačom
(inkl. 23% DPH)
311,38 € netto
Úžitkové puzdro profil v tvare písmena U so zasúvacími drážkami pre plošné spoje Vymeniteľný predný panel s ochrannou fóliou, 1.5 mm hliníkový plechMatné čierne plastové bočné kryty ABS Povrch materiálu: čierny Celková výška: 36.5 mm
21,25 € brutto
(inkl. 23% DPH)
17,28 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Zamýšľané použitie | case |
| Materiál | aluminium sheet, ABS plastic, black |
| Dimensions | 103 x 36.5 x 107 mm |
| Width | 103 mm |
| Výška | 36.5 mm |
| Dĺžka | 107 mm |
| Rozmery PCB | 100 x 100 mm |
| Hmotnosť | 159 g |