TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
4x1 HDMI 2.1 UHD prepínač s podporou 8K@60Hz, 4K@120Hz, 48 Gbps, 4:4:4, 10-bit
(inkl. 23% DPH)
104,07 € netto
Mono PA mixážny zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
249,17 € netto
Hi-fi nástenné a stropné reproduktory, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
105,69 € netto
Bezdrôtový, stereo zosilňovač SA100WIFI multi-room
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
216,26 € netto
Profesionálny pultík s elektrickým nastavením výšky a integrovaným bezdrôtovým zosilňovačom
(inkl. 23% DPH)
4 275,61 € netto
Multifrekvenčný mikrofónny systém, 863-865 MHz
(inkl. 23% DPH)
200,81 € netto
Multicolor laser
(inkl. 23% DPH)
1 823,00 € netto
PA stredo-výškový horn pre MRD-80
(inkl. 23% DPH)
20,41 € netto
Izolátor uzemnenia
(inkl. 23% DPH)
16,18 € netto
GOB LED module for composite screens for fixed installations, 1.86mm pitch
Stereo kábel, 1 m
(inkl. 23% DPH)
9,67 € netto
Držiak mikrofónovej kazety
(inkl. 23% DPH)
0,98 € netto
2×2 4K HDMI video wall kontrolér s audio výstupom
(inkl. 23% DPH)
1 113,82 € netto
4-kanálový diverzitný UHF PLL širokopásmový prijímač pre konferenčný systém
(inkl. 23% DPH)
1 197,56 € netto
ZZCP112, 1-kanálový veľký káblový most pogumovaný
(inkl. 23% DPH)
48,31 € netto
Eneloop rechargeable NiMH batteries, AA size, pack of 2, from PANASONIC. Nickel metal hydride Long service life (charge up to 2,100 times) Low self-discharge Ready to use, pre-charged batteries Plastic-free packaging Manufacturer information:...
16,88 € brutto
(inkl. 23% DPH)
13,72 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Menovité napätie | 1.2 V |
| Type | AA size |
| IEC | HR6 |
| ANSI | AA |
| Kapacita | 2,000 mAh |
| Technológia | nickel metal hydride |
| Nabíjací prúd | quick charge: 2,000 mA |
| Charging time | quick charge: 1.1 h |
| Dimensions | Ø 14 mm x 50 mm |
| Hmotnosť | 24 g |