TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
NEUTRIK SPEAKON plug
(inkl. 23% DPH)
5,04 € netto
Dvojkanálová UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
455,28 € netto
Audio budič / rezonátor, 20 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
43,33 € netto
Bezdrôtový mini stereo zosilňovač A-30+ multi-room
(inkl. 23% DPH)
162,52 € netto
Profesionálny pultík s elektrickým nastavením výšky a integrovaným bezdrôtovým zosilňovačom
(inkl. 23% DPH)
4 275,61 € netto
Dynamický rúčkový UHF PLL mikrofón
(inkl. 23% DPH)
165,04 € netto
Led Bar
(inkl. 23% DPH)
43,10 € netto
Ochranná mriežka na reproduktor, Ø 200 mm
(inkl. 23% DPH)
4,31 € netto
Nízkoexpanzná pena, 6 plátov (1 m2)
(inkl. 23% DPH)
72,68 € netto
LED module for composite screens for fixed installations 1.86 mm pitch
Reproduktorový kábel, 20 m, 2-pólový NEUTRIK SPEAKON konektor
(inkl. 23% DPH)
75,77 € netto
Digitálny multimeter
(inkl. 23% DPH)
138,21 € netto
4K video wall procesor pre 2×2 konfigurácie s HDMI vstupom a výstupmi
(inkl. 23% DPH)
1 499,19 € netto
UR-816GSET, gitarová sada
(inkl. 23% DPH)
247,48 € netto
Mikrofónový kábel
(inkl. 23% DPH)
12,17 € netto
Plug-in rýchlonabíjačka, od PANASONIC. Pre 1-4 NiMH eneloop nabíjateľné batérie, veľkosť AA alebo AAA Ovládanie nabíjania pre každý slot Mikroprocesorom riadené nabíjanie (-ΔU metóda) Bezpečnostný časovač Ochrana proti obrátenej polarite, sledovanie tep...
42,10 € brutto
(inkl. 23% DPH)
34,23 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Category | plug-in quick charger |
| Input voltage | ˜ 100-240 V/50-60 Hz/300 mA |
| Output voltage | 4 x DC 1.5 V |
| Output current | 3.2 A (rech. batt. AA size) 1.2 A (rech. batt. AAA size) |
| Charging time | dep. on capacity, size and number: from 0.75 h on |
| Trickle charge | yes |
| Connections | 4 x battery compartment |
| Overheat protection | yes |
| Reverse polarity protection | yes |
| Detection of faulty battery | yes |
| Admiss. ambient temp. | 0-35 °C |
| Dimensions | 86 x 76 x 120 mm |
| Hmotnosť | 124 g |
| Ďalšie funkcie | -ΔV method, safety timer, charging control for each slot |