SP-25A/200NEO
Kod EAN: CENA NA VYŽIADANIE
Professional PA bass-midrange speaker
Professional PA bass-midrange speaker
(inkl. 23% DPH)
48,33 € netto
LED module for composite screens for fixed installations 2.50mm pitch
(inkl. 23% DPH)
663,06 € netto
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
16,58 € netto
Profesionálny pultík s elektrickým nastavením výšky a integrovaným bezdrôtovým zosilňovačom
(inkl. 23% DPH)
4 275,61 € netto
Bezdrôtový mini stereo zosilňovač A-30+ multi-room
(inkl. 23% DPH)
162,52 € netto
Profesionálny pultík s elektrickým nastavením výšky a integrovaným bezdrôtovým zosilňovačom
(inkl. 23% DPH)
4 275,61 € netto
2-kanálový prehrávač MP3/BT/USB/CD/tuner
(inkl. 23% DPH)
533,33 € netto
Fresnel
(inkl. 23% DPH)
651,00 € netto
PA stredovýškový horn
(inkl. 23% DPH)
38,00 € netto
Stereo audio prepojovací kábel, 5 m
(inkl. 23% DPH)
18,37 € netto
8-portový 4K HDMI splitter a distribučný zosilňovač s podporou CEC
(inkl. 23% DPH)
460,16 € netto
XLR kábel, 0.7 m
(inkl. 23% DPH)
6,99 € netto
Axiálny ventilátor
(inkl. 23% DPH)
6,99 € netto
4K ePTZ USB kamera s automatickým rámovaním
(inkl. 23% DPH)
895,93 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
Full HD PTZ kamera s automatickým sledovaním
(inkl. 23% DPH)
1 960,16 € netto
Nástenný ovládač hlasitosti PA Oslabenie v 10 krokoch, poícia 0 je OFF Audio transformátor pre 100 V linkovú techniku Predný panel a gombík z bieleho plastu Zapustená montáž, povrchová montáž s príslušným krytom ATT-200, dostupný v ponuke
42,59 € brutto
(inkl. 23% DPH)
34,63 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | wall-mounted PA volume control |
| Frequency range | 50-18,000 Hz |
| Power rating | 24 W |
| Priority facility | no |
| Dimensions | 85 x 85 x 66 mm |
| Mounting depth | 38 mm |
| Hmotnosť | 154 g |
| Surface-mounted housing | ATT-200 |