TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
LED panel for modular outdoor fixed-installation screens, pitch 3.91, IP65, 1000×1000mm
(inkl. 23% DPH)
2 452,05 € netto
Bezdrôtový, stereo zosilňovač SA100WIFI multi-room
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
216,26 € netto
Špičkové stĺpové reproduktory
(inkl. 23% DPH)
220,33 € netto
Bezdrôtový, stereo streamer S-10 multi-room
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
Transportné puzdro s integrovanou funkciou nabíjania, 25 portov
(inkl. 23% DPH)
1 103,25 € netto
Veľkomembránový kondenzátorový mikrofón
(inkl. 23% DPH)
118,70 € netto
Moving Heads Beam
(inkl. 23% DPH)
207,50 € netto
Univerzálny basový reproduktor, 35 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
37,97 € netto
Passive Loudspeaker
(inkl. 23% DPH)
170,80 € netto
4K ePTZ USB kamera s automatickým rámovaním
(inkl. 23% DPH)
895,93 € netto
XLR kábel, 2 m, NEUTRIK
(inkl. 23% DPH)
18,37 € netto
Sekundové lepidlo, 12 g
(inkl. 23% DPH)
7,05 € netto
4K video wall procesor pre 2×2 konfigurácie s HDMI vstupom a výstupmi
(inkl. 23% DPH)
1 499,19 € netto
Elektretový mikrofón pre pevné inštalácie
(inkl. 23% DPH)
75,69 € netto
ZZSNOW, Výrobník snehu
(inkl. 23% DPH)
1 552,03 € netto
16-kanálový Digital Voice Transmission System, 863-865 MHz Vhodný ako sprievodcovský systém, školiaci / študentský systém a pre akékoľvek ďalšie aplikácie, v ktorých sa určitý zdroj hlasu má distribuovať do jedného alebo viacerých prijímačov. Vysoká odo...
162,00 € brutto
(inkl. 23% DPH)
131,71 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | 16-channel digital miniature transmitter |
| Rozsah nosnej frekvencie | 863-865 MHz |
| Kanály | 1 |
| Prevádzkový čas | > 12 h |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Transmitting power | ≤ 10 mW |
| Prevádzkový rozsah | 70 m |
| Power supply transmitter | integrated rech. lithium batt. (3.7 V/600 mAh) |
| Width transmitter | 40 mm |
| Height transmitter | 80 mm |
| Depth transmitter | 12 mm |
| Weight transmitter | 37 g |
| Connections transmitter | 3.5 mm jack (microphone/line in), micro USB charging port |