DPR-2004
Kod EAN:
Prenosný digitálny audio rekordér
Prenosný digitálny audio rekordér
(inkl. 23% DPH)
40,00 € netto
Záhradný reproduktor PA odolný voči poveternostným vplyvom “Rock”
(inkl. 23% DPH)
265,04 € netto
Stojanový mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
299,19 € netto
Mono PA výkonový zosilňovač
(inkl. 23% DPH)
779,67 € netto
Bezdrôtový stereo zosilňovač, multi-room
(inkl. 23% DPH)
267,48 € netto
Rečnícky pult s integrovaným 2-kanálovým multifrekvenčným prijímačom s technológiou UHF PLL a zosilňovačom triedy D
(inkl. 23% DPH)
1 638,21 € netto
Audio transformátor 1:3/1:10 pre mikrofónne signály
(inkl. 23% DPH)
18,37 € netto
Fluids
(inkl. 23% DPH)
24,92 € netto
Hi-fi kupolový výškový reproduktor, 50 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
37,97 € netto
Štvorcestný rozdeľovač
(inkl. 23% DPH)
9,58 € netto
4K video wall procesor pre 3×3 konfiguráciu s HDMI vstupom
(inkl. 23% DPH)
2 306,50 € netto
Sieťový kábel
(inkl. 23% DPH)
7,56 € netto
Potenciometer, mono, 10 kΩ, log., 41 zarážok
(inkl. 23% DPH)
2,76 € netto
Ultra tenký 1×8 HDMI 2.0 splitter s podporou 4K@60Hz a EDID manažmentom
(inkl. 23% DPH)
280,49 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
93,50 € netto
ZZEN0404B, Reflektor PAR 10W RGBW
(inkl. 23% DPH)
195,12 € netto
Taška s integrovanou funkciou nabíjania, pre vysielač a prijímač série ATS-20. Možnosť nabíjania batérii až 12 jednotiek súčasne Každý slot má LED pre indikáciu stavu nabitia batérie Čierna nylonová taška so zipsom, úchyt a priehradky pre príslušenstvo...
372,00 € brutto
(inkl. 23% DPH)
302,44 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | transport case |
| Nominal value | 12 devices |
| Type | with charging function |
| Colour | black |
| Materiál | nylon |
| Suitable for | ATS-20R, ATS-20T |
| Napájanie | via encl. power supply |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | 350 x 110 x 120 mm |
| Hmotnosť | 1.03 kg |
| Packing unit | 1 |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.385 x 0.165 x 0.14 m |
| Gross weight | 1.183 kg |
| Net weight | 1.034 kg |