DPR-2004
Kod EAN:
Prenosný digitálny audio rekordér
Prenosný digitálny audio rekordér
(inkl. 23% DPH)
40,00 € netto
Outdoor LED module for composite screens for rental 3.91 mm pitch 1000x500mm
(inkl. 23% DPH)
1 238,53 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
Portable PA speaker system
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
485,00 € netto
Bezdrôtový stereo zosilňovač, multi-room
(inkl. 23% DPH)
267,48 € netto
Profesionálny pultík s elektrickým nastavením výšky a integrovaným bezdrôtovým zosilňovačom
(inkl. 23% DPH)
4 275,61 € netto
Husí krk, 500 mm
(inkl. 23% DPH)
15,12 € netto
Led Architectural Projector
(inkl. 23% DPH)
416,00 € netto
L-ovládač
(inkl. 23% DPH)
22,68 € netto
Izolátor uzemnenia
(inkl. 23% DPH)
15,04 € netto
Indoor LED panel for composite screens for rental installations 2.6mm pitch 500x500mm
(inkl. 23% DPH)
1 012,13 € netto
Linkový kábel, 2 m
(inkl. 23% DPH)
13,01 € netto
Úžitkové puzdro, 103 x 36.5 x 167 mm
(inkl. 23% DPH)
16,21 € netto
Audio extender pre analógový a digitálny prenos po kábli CAT5e/6/7
(inkl. 23% DPH)
286,99 € netto
Elektretový mikrofón na husom krku s tlačidlom on/off
(inkl. 23% DPH)
97,07 € netto
Svetlo PAR COB LED 200W 2 v 1 teplá a studená biela
(inkl. 23% DPH)
163,41 € netto
Prepravné puzdro s integrovanou funkciou nabíjania a programovaním, pre vysielače a prijímače zo série ATS-80. Pre súbežné nabíjanie nabíjateľných batériíí až do 25 zariadení Každý slot s LED pre indikáciu stavu nabitia batérie Mechanická...
1 357,00 € brutto
(inkl. 23% DPH)
1 103,25 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | transport case |
| Nominal value | 25 devices |
| Type | with charging function |
| Colour | black |
| Suitable for | ATS-80R, ATS-80T |
| Napájanie | via encl. power supply |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | 437 x 170 x 266 mm (charger only) |
| Hmotnosť | 5.3 kg |
| Packing unit | 1 |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.19 x 0.33 x 0.46 m |
| Gross weight | 6.15 kg |
| Net weight | 5.29 kg |