TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
Nástenný prehrávač so zosilňovačom 4 x 40 W
(inkl. 23% DPH)
308,13 € netto
UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
455,28 € netto
Portable PA speaker system
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
535,00 € netto
4-zónový multifunkčný zosilňovač s podporou Dante®, 4 x 125 W, 2 x 250 W
(inkl. 23% DPH)
1 246,34 € netto
Predlžovací kábel, 20 m
(inkl. 23% DPH)
66,02 € netto
Multi-kanálové PA zosilňovače
(inkl. 23% DPH)
748,78 € netto
Fireworks Machine
(inkl. 23% DPH)
2 101,00 € netto
Kovový roh puzdra
(inkl. 23% DPH)
1,79 € netto
Stereo audio prepojovací kábel, 0.8 m
(inkl. 23% DPH)
6,50 € netto
8-portový 4K HDMI splitter a distribučný zosilňovač s podporou CEC
(inkl. 23% DPH)
460,16 € netto
3.5 mm stereo inline samice
(inkl. 23% DPH)
4,88 € netto
Úžitkové puzdro, 103 x 36.5 x 167 mm, black
(inkl. 23% DPH)
21,63 € netto
4x1 HDMI 2.1 UHD prepínač s extrakciou zvuku a podporou 8K@60Hz
(inkl. 23% DPH)
191,06 € netto
Adapter/mix pre fantomové napájanie
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
80,49 € netto
Prenosný hudobný systém s batériou – 120 W
(inkl. 23% DPH)
214,63 € netto
Úžitkové puzdro Extrudovaný U-profil s vkladacími drážkami pre plošné spojeVymeniteľný predný panel s ochrannou fóliou, 1.5 mm hliníkový plechMatné čierne ABS plastové bočné kryty Materiál povrchu: eloxovaný a leptanýCelková hmotnosť: 36.5 mm
19,90 € brutto
(inkl. 23% DPH)
16,18 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Zamýšľané použitie | case |
| Materiál | aluminium sheet, ABS plastic |
| Dimensions | 65 x 36.5 x 207 mm |
| Width | 65 mm |
| Výška | 36.5 mm |
| Dĺžka | 207 mm |
| Rozmery PCB | 62 x 200 mm |
| Hmotnosť | 231 g |