ATT100
Kod EAN: 4032661299024
Vysielač turistického sprievodcu, 446 MHz
Vysielač turistického sprievodcu, 446 MHz
(inkl. 23% DPH)
80,00 € netto
Ultra tenký 1×8 HDMI 2.0 splitter s podporou 4K@60Hz a EDID manažmentom
(inkl. 23% DPH)
280,49 € netto
UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
455,28 € netto
Weatherproof active 2-way horn speaker (music horn) with integrated Dante® module
(inkl. 23% DPH)
709,76 € netto
Bezdrôtový mini stereo zosilňovač A-30+ multi-room
(inkl. 23% DPH)
162,52 € netto
Rečnícky pult s integrovaným 2-kanálovým multifrekvenčným prijímačom s technológiou UHF PLL a zosilňovačom triedy D
(inkl. 23% DPH)
1 638,21 € netto
Elektretový náhlavový mikrofón
(inkl. 23% DPH)
133,33 € netto
Led Architectural Projector
(inkl. 23% DPH)
416,00 € netto
Plastový roh
(inkl. 23% DPH)
0,73 € netto
Ground izolátor
(inkl. 23% DPH)
16,18 € netto
2×2 4K HDMI video wall kontrolér s audio výstupom
(inkl. 23% DPH)
1 113,82 € netto
HDMI™ vysokorýchlostný prepojovací kábel, 5 m
(inkl. 23% DPH)
9,19 € netto
Otočný gombík, čierna
(inkl. 23% DPH)
1,80 € netto
Bezdrôtový HDMI extender 4K@60Hz – sada vysielača a prijímača (50 m)
(inkl. 23% DPH)
480,49 € netto
Dynamický inštrumentálny mikrofón
(inkl. 23% DPH)
108,13 € netto
ZZONE-IR, Internetové rádio s FM/DAB+/BLUETOOTH
(inkl. 23% DPH)
228,46 € netto
Úžitkové puzdro profil v tvare písmena U so zasúvacími drážkami pre plošné spoje Vymeniteľný predný panel s ochrannou fóliou, 1.5 mm hliníkový plechMatné čierne plastové bočné kryty ABS Povrch materiálu: čierny Celková výška: 36.5 mm
26,60 € brutto
(inkl. 23% DPH)
21,63 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Zamýšľané použitie | case |
| Materiál | aluminium sheet, ABS plastic, black |
| Dimensions | 103 x 36.5 x 167 mm |
| Width | 103 mm |
| Výška | 36.5 mm |
| Dĺžka | 167 mm |
| Rozmery PCB | 100 x 160 mm |
| Hmotnosť | 248 g |