TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
Cardioid Gooseneck Microphone with Switch – 55cm length, White
(inkl. 23% DPH)
43,89 € netto
Bezdrôtový, stereo zosilňovač SA100WIFI multi-room
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
216,26 € netto
PA stĺpové reproduktory odolné voči počasiu, s certifikáton EN54-24.
(inkl. 23% DPH)
172,36 € netto
4 zónový multi-room predzosilňovač
(inkl. 23% DPH)
825,20 € netto
Mikrofónna stanica pre účastníkov konferencie
(inkl. 23% DPH)
171,54 € netto
Stereo PA zosilňovač
(inkl. 23% DPH)
391,06 € netto
Heavy Fog Machine
(inkl. 23% DPH)
1 379,00 € netto
Nožičky pod skrinku
(inkl. 23% DPH)
3,25 € netto
12 odrušovač
(inkl. 23% DPH)
12,93 € netto
Outdoor led poster with mobile stand and integrated media player
Audio pripájací kábel, 5 m
(inkl. 23% DPH)
9,76 € netto
Plast 70, sprej, 400 ml
(inkl. 23% DPH)
27,24 € netto
4K ePTZ USB kamera s automatickým rámovaním
(inkl. 23% DPH)
895,93 € netto
Elektretový mikrofón pre pevné inštalácie
(inkl. 23% DPH)
75,69 € netto
ZZFLYSPARK-M, Kufrík pre transport 4 ZZSPARK /výška krytu
(inkl. 23% DPH)
350,41 € netto
Vysokokvalitný stereo audio prepojovací kábel, 0.8 m Farebne označené RCA konetory Lisované pozlátené konektory Veľmi flexibilný kábel Dodatočné fóliové tieňovanie Extra lisovaný kábel, napr. ako riadiaci kábel (pre zosilňovače) alebo ako uzemňovací ká...
8,00 € brutto
(inkl. 23% DPH)
6,50 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Zamýšľané použitie | audio |
| Connectors | 4 x RCA plug |
| Dĺžka | 0.8 m |
| Colour | blue |
| Internal conductor | 0.17 mm2 |
| Priemer kábla | Ø 5.5 mm |
| Tienenie | double |
| Hmotnosť | 97 g |
| Special feature | gold-plated contacts |