SPA-10PA
Kod EAN:
PA stredobasový reproduktor, 220W Max, 8ohm 10"
PA stredobasový reproduktor, 220W Max, 8ohm 10"
(inkl. 23% DPH)
20,00 € netto
Column PA System
(inkl. 23% DPH)
399,00 € netto
Dvojkanálová UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
455,28 € netto
Guľový reproduktor PA odolný voči poveternostným vplyvom
(inkl. 23% DPH)
91,54 € netto
Nástenný prehrávač so zosilňovačom 2 x 40 W
(inkl. 23% DPH)
267,48 € netto
Rečnícky pult s integrovaným 2-kanálovým multifrekvenčným prijímačom s technológiou UHF PLL a zosilňovačom triedy D
(inkl. 23% DPH)
1 638,21 € netto
Multi-kanálové PA zosilňovače
(inkl. 23% DPH)
606,50 € netto
DMX Controller
(inkl. 23% DPH)
57,50 € netto
Vzduchová cievka, 0.10 mH, Ø 0.85 mm
(inkl. 23% DPH)
2,68 € netto
Stereo audio prepojovací kábel, 0.8 m
(inkl. 23% DPH)
6,50 € netto
Kompaktná Full HD PTZ kamera
(inkl. 23% DPH)
639,84 € netto
NEUTRIK SPEAKON plug
(inkl. 23% DPH)
8,13 € netto
Pár profesionálnych dvojpásmových vysielačov a prijímačov, 446 MHz + 433 MHz
(inkl. 23% DPH)
324,39 € netto
2×2 4K HDMI video wall kontrolér s audio výstupom
(inkl. 23% DPH)
1 113,82 € netto
Transportný kufrík s integrovanou funkciou nabíjania
(inkl. 23% DPH)
714,63 € netto
ZZCP110 1-kanálový káblový most pogumovaný
(inkl. 23% DPH)
24,80 € netto
Reproduktorové káble “TOP KVALITA, VYSOKÁ FLEXIBILITA” 100 m navijak bezhalogénový Vhodný pre scénické aplikácie, ako aj pre techniku 100 V Značenie metrov
372,00 € brutto
(inkl. 23% DPH)
302,44 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Zamýšľané použitie | speaker, stage, 100 V PA |
| Dĺžka | 100 m |
| Colour | black |
| Internal conductor | 2 x 1.5 mm2 |
| Materiál | OFC |
| Počet jadier | 2 |
| Priemer kábla | Ø 7.4 mm |
| Metre marking | yes |
| Balenie | reel |
| Hmotnosť | 7.88 kg |
| Special feature | halogen-free |