TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
Led Architectural Projector
4-zónový streamovací zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
1 000,00 € netto
ZZONE-IRCD, Internetové rádio s FM/DAB+/BLUETOOTH a CD prehrávačom
(inkl. 23% DPH)
311,38 € netto
Bezdrôtový mini stereo zosilňovač A-30+ multi-room
(inkl. 23% DPH)
162,52 € netto
TXZZ422 Bezdrôtový mikrofónový systém
(inkl. 23% DPH)
226,02 € netto
Lift Stands
(inkl. 23% DPH)
51,60 € netto
Led Lighting Effects
(inkl. 23% DPH)
134,70 € netto
Reproduktorové tvarované penové pláty, 40 mm, 100 x 50 cm
(inkl. 23% DPH)
30,33 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
Full HD PTZ kamera s automatickým sledovaním
(inkl. 23% DPH)
1 960,16 € netto
Audio káblový adaptér, 10 m
(inkl. 23% DPH)
13,01 € netto
Spínaný PSU, 3 A max.
(inkl. 23% DPH)
33,74 € netto
Full HD PTZ kamera s automatickým sledovaním
(inkl. 23% DPH)
1 960,16 € netto
Dynamický rúčkový UHF PLL vysielač
(inkl. 23% DPH)
133,33 € netto
ZZNF502 Ekologická kvapalina do dymostrojov MEDIUM
(inkl. 23% DPH)
20,00 € netto
Elektretový klopový mikrofón Vhodný na prezentácie a diskusie Dobrá zrozumiteľnosť, bezpečné držanie vďaka klipu, rýchla inštalácie Kardioidná characteristika Presný hlasový záznam vo vysokej kvalite vďaka širokému dynamickému rozsahu Dodávané s windsc...
53,20 € brutto
(inkl. 23% DPH)
43,25 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | lavalier microphone |
| Spôsob prenosu | cable |
| Polar pattern | cardioid |
| System | electret |
| Audio frequency range | 100-15,000 Hz |
| Nominálna impedancia | 2.2 kΩ |
| Sensitivity | 3.2 mV/Pa |
| Max. sound pressure | 130 dB |
| Napájanie | pocket transmitterIN/PT/UF series or PS-500 |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Hmotnosť | 20 g |
| Pripojenie | 4-pole mini XLR |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.09 x 0.055 x 0.145 m |
| Gross weight | 0.065 kg |
| Net weight | 0.065 kg |