TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
Bezdrôtový mikrofón s prijímačom
(inkl. 23% DPH)
211,38 € netto
4-zónový streamovací zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
1 000,00 € netto
2-pásmový PA nástenný reproduktorový systém odolný voči počasiu
(inkl. 23% DPH)
97,32 € netto
4-zónový multifunkčný zosilňovač s podporou Dante®, 4 x 125 W, 2 x 250 W
(inkl. 23% DPH)
1 246,34 € netto
Extension cable, 5 m
(inkl. 23% DPH)
38,94 € netto
Adaptérová skrutka
(inkl. 23% DPH)
2,11 € netto
Heavy Fog Machine
(inkl. 23% DPH)
1 132,00 € netto
PA stredobasový reproduktor, 300 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
143,09 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
Kompaktná Full HD PTZ kamera
(inkl. 23% DPH)
639,84 € netto
Reproduktorový kábel ECONOMY QUALITY, 2 x 0.75 mm2, 100 m
(inkl. 23% DPH)
48,70 € netto
Potenciometer, mono, 20 kΩ, lineárny
(inkl. 23% DPH)
1,79 € netto
Ultra tenký 1×8 HDMI 2.0 splitter s podporou 4K@60Hz a EDID manažmentom
(inkl. 23% DPH)
280,49 € netto
Elektretový mikrofón pre pevné inštalácie
(inkl. 23% DPH)
64,88 € netto
ZZEN612BAG, Mäkká taška na transport a skladovanie 6x ZZEN612BAG
(inkl. 23% DPH)
87,80 € netto
Pripájací kábel 4-pólový mini XLR konektor Dĺžka: 150 cm Vhodný pre CM-801F, CM-804IF, CM-214F, CM-214ULF a CM-235IF, CM-235IB
13,20 € brutto
(inkl. 23% DPH)
10,73 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | connection cable |
| Colour | black |
| Suitable for | CM-801F, CM-804IF, CM-214F, CM-214ULF, CM-235IF, CM-235IB, CX-500FHW |
| Compatible with | Shure, TOA(SHURE® is a brand of Shure Incorporated or Shure Acquisition Holdings, Inc.TOA is a brand of TOA Corporation) |
| Dĺžka | 1.5 m |
| Hmotnosť | 12 g |
| Connections | 4-pole mini XLR connector |
| Packing unit | 1 |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.085 x 0.01 x 0.12 m |
| Gross weight | 0.018 kg |
| Net weight | 0.012 kg |