DT-25N
Kod EAN: 4007754154641
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
16,58 € netto
Electret instrument microphone
(inkl. 23% DPH)
93,01 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
PA nástenný a stropný reproduktor pre zapustenú montáž
(inkl. 23% DPH)
72,36 € netto
Nástenný prehrávač so zosilňovačom 4 x 40 W
(inkl. 23% DPH)
308,13 € netto
Rúčkový mikrofón s integrovaným multifrekvenčným transmiterom
(inkl. 23% DPH)
155,28 € netto
Pár univerzálnych držiakov
(inkl. 23% DPH)
36,83 € netto
Fireworks Machine
Pružinová svorka reproduktora, 2 pólová
(inkl. 23% DPH)
1,14 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
GOB LED module for composite screens for fixed installations, 1.86mm pitch
Audio kábel adaptér, 1.2 m
(inkl. 23% DPH)
3,25 € netto
Merač úrovne zvuku
(inkl. 23% DPH)
172,36 € netto
Full HD PTZ kamera s automatickým sledovaním
(inkl. 23% DPH)
1 960,16 € netto
Dynamický vokálny mikrofón
(inkl. 23% DPH)
36,75 € netto
Profesionálny IP a sériový joystick ovládač pre PTZ kamery s podporou PoE
(inkl. 23% DPH)
691,06 € netto
Reproduktorové káble ECONOMY QUALITY 100 m kotúč Vodič z medeného hliníka Core coding
59,90 € brutto
(inkl. 23% DPH)
48,70 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Zamýšľané použitie | speakers |
| Dĺžka | 100 m |
| Colour | black |
| Internal conductor | 2 x 0.75 mm2 |
| Materiál | CCA |
| Počet jadier | 2 |
| Priemer kábla | 2 x Ø 2.4 mm |
| Balenie | reel |
| Hmotnosť | 1.76 kg |
| Ďalšie funkcie | core coding |