TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
Gigabit Power over Ethernet switch
(inkl. 23% DPH)
223,58 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
Vodeodolný PA nástenný a stropný reproduktor
(inkl. 23% DPH)
97,07 € netto
Bezdrôtový stereo zosilňovač A-50, multi-room
(inkl. 23% DPH)
230,08 € netto
Profesionálny pultík s elektrickým nastavením výšky a integrovaným bezdrôtovým zosilňovačom
(inkl. 23% DPH)
4 275,61 € netto
Aktívny výkonový PA reproduktorový systém s 2-kanálovým zosilňovačom, 700 W
(inkl. 23% DPH)
483,74 € netto
Smoke Machine
(inkl. 23% DPH)
1 583,00 € netto
Pružinový reproduktorový terminál
(inkl. 23% DPH)
0,73 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
Full HD PTZ kamera s automatickým sledovaním
(inkl. 23% DPH)
1 960,16 € netto
Reproduktorový kábel, 15 m, 2-pólový NEUTRIK SPEAKON konektor/6.3 mm konektor
(inkl. 23% DPH)
64,96 € netto
PANASONIC Nabíjateľná olovená batéria, 12 V, 1.3 Ah
(inkl. 23% DPH)
29,27 € netto
4K video wall procesor pre 2×2 konfigurácie s HDMI vstupom a výstupmi
(inkl. 23% DPH)
1 499,19 € netto
Elektretový náhlavový mikrofón
(inkl. 23% DPH)
200,81 € netto
8-kanálový audio mix
(inkl. 23% DPH)
214,63 € netto
Modul 2-kanálového multifrekvenčného prijímača, s UHF PLL technológiou. Na dodatočnú montáž zosilňovacích systémov série TXA-1020 a TXA-820 alebo na nastavenie bezdrôtových prenosových ciest zvuku. 2 x 16 voliateľných UHF frekvencií (863-865 MHz) Ovláda...
237,00 € brutto
(inkl. 23% DPH)
192,68 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | multifrequency receiver module |
| Rozsah nosnej frekvencie | 863-865 MHz |
| Kanály | 2 |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Power supply receiver | DC 12 V/185 mA |
| Width receiver | 88 mm |
| Height receiver | 37 mm |
| Depth receiver | 103 mm |
| Weight receiver | 92 g |