DT-25N
Kod EAN: 4007754154641
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
16,58 € netto
Stereo stropný reproduktor
(inkl. 23% DPH)
96,75 € netto
UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
455,28 € netto
PA stĺpové reproduktory
(inkl. 23% DPH)
143,90 € netto
4-zónový streamovací zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
1 000,00 € netto
Profesionálny pultík s elektrickým nastavením výšky a integrovaným bezdrôtovým zosilňovačom
(inkl. 23% DPH)
4 275,61 € netto
PA pultový mikrofón
(inkl. 23% DPH)
43,25 € netto
Multicolor laser
(inkl. 23% DPH)
209,50 € netto
Bassreflexová trubica, SV=69.4 cm2
(inkl. 23% DPH)
8,61 € netto
Stereo audio prepojovací kábel, 5 m
(inkl. 23% DPH)
18,37 € netto
Led poster with mobile stand and integreated media player
Reproduktorový kábel, 20 m, 2-pólový NEUTRIK SPEAKON konektor
(inkl. 23% DPH)
75,77 € netto
Potenciometer, mono, 100 kΩ, lineárny
(inkl. 23% DPH)
1,79 € netto
Ultra tenký 1×8 HDMI 2.0 splitter s podporou 4K@60Hz a EDID manažmentom
(inkl. 23% DPH)
280,49 € netto
Elektretový mikrofón na husom krku
(inkl. 23% DPH)
56,91 € netto
ZZSPARKPOW, dobíjací prášok
(inkl. 23% DPH)
47,08 € netto
Nabíjateľná olovená batéria, 12 V, 1.3 Ah, od PANASONIC. Bezúdržbová Extra vysoká kapacita Pre všeobecné použitie Vybíjanie alebo skladovanie v akejkoľvek polohe Pre paralelnú prevádzku v pohotovostnom režime (SBPO) a cyklickú prevádzku (CO) 6-9 rokov...
36,00 € brutto
(inkl. 23% DPH)
29,27 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Menovité napätie | 12 V |
| Kapacita | 1.2 Ah |
| Technológia | lead-acid |
| Množstvo | 1 |
| VdS No. | G196049 |
| Dimensions | 97 x 48 x 54.5 mm |
| Hmotnosť | 0.58 kg |
| Connections | push-on terminal 4.8 mm(Faston 187) |
| Ďalšie funkcie | SBPO, CO, 6-9 years |