SP-25A/200NEO
Kod EAN: CENA NA VYŽIADANIE
Professional PA bass-midrange speaker
Professional PA bass-midrange speaker
(inkl. 23% DPH)
48,33 € netto
4-zónový multifunkčný mixážny zosilňovač, 4 x 125 W, 2 x 250 W
(inkl. 23% DPH)
956,10 € netto
UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
227,64 € netto
PA hi-fi nástenné a stropné reproduktory
(inkl. 23% DPH)
98,37 € netto
Bezdrôtový mini stereo zosilňovač A-30+ multi-room
(inkl. 23% DPH)
162,52 € netto
Profesionálny pultík s elektrickým nastavením výšky a integrovaným bezdrôtovým zosilňovačom
(inkl. 23% DPH)
4 275,61 € netto
Elektretový mikrofón so sponou
(inkl. 23% DPH)
35,77 € netto
Smoke Machine
(inkl. 23% DPH)
29,17 € netto
Dvojica banánových zástrčiek pre reproduktory, 4 mm
(inkl. 23% DPH)
9,11 € netto
Pár konektorov DIN pre reproduktory
(inkl. 23% DPH)
2,11 € netto
LED panel for modular outdoor fixed-installation screens, pitch 3.91, IP65, 1000×1000mm
(inkl. 23% DPH)
2 452,05 € netto
Adapter
(inkl. 23% DPH)
4,17 € netto
Kvalitná miniatúrna elektretová mikrofónna vložka
(inkl. 23% DPH)
1,06 € netto
2×2 4K HDMI video wall kontrolér s audio výstupom
(inkl. 23% DPH)
1 113,82 € netto
Elektretový náhlavový mikrofón
(inkl. 23% DPH)
200,81 € netto
ZZFLYSPARK-M, Kufrík pre transport 4 ZZSPARK /výška krytu
(inkl. 23% DPH)
350,41 € netto
Ochranná taška, odolná voči striekajúcej vode, vhodná pre prenosné zosilňovacie systémy série TXA-1000 a TXA-1020, TXA-1020USB, TXA-1022CD. Robustná, čierna syntetická tkanina Zvukovo priehľadná predná strana sieťoviny s prídavným krytom na ochranu pred...
99,49 € brutto
(inkl. 23% DPH)
80,89 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | protective cover |
| Colour | black |
| Materiál | synthetic cloth |
| Suitable for | TXA-1020, TXA-1020USB, TXA-1022CD |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Hmotnosť | 720 g |
| Ďalšie funkcie | water protection cover |
| Packing unit | 1 |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.34 x 0.1 x 0.28 m |
| Gross weight | 0.735 kg |
| Net weight | 0.72 kg |