TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
Bezdrôtový mikrofón s prijímačom
(inkl. 23% DPH)
211,38 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
Portable Speaker
(inkl. 23% DPH)
167,00 € netto
4-zónový multifunkčný mixážny zosilňovač, 4 x 125 W, 2 x 250 W
(inkl. 23% DPH)
956,10 € netto
Prenosný zosilňovač
(inkl. 23% DPH)
931,71 € netto
Elektretový klopový mikrofón
(inkl. 23% DPH)
43,25 € netto
Led Bar
(inkl. 23% DPH)
107,50 € netto
Pár high-end pólových svoriek reproduktorov
(inkl. 23% DPH)
11,87 € netto
Push-on terminál, 4.8 mm
(inkl. 23% DPH)
13,50 € netto
Led poster with mobile stand and integreated media player
RCA panelová samica, pozlátené
(inkl. 23% DPH)
2,68 € netto
Panelový voltmeter, VU
(inkl. 23% DPH)
16,75 € netto
8×8 vyvážený digitálny audio procesor s AEC, ANS, AGC, Auto-Mixerom a GPIO
(inkl. 23% DPH)
1 499,19 € netto
Prepravné puzdro s integrovanou funkciou nabíjania, 12 portov
(inkl. 23% DPH)
1 406,50 € netto
Full HD PTZ kamera s automatickým sledovaním
(inkl. 23% DPH)
1 960,16 € netto
Gigabit Power over Ethernet switch 8 portov (RJ45) s 10/100/1,000 Mbp každý, 8 PoE/PoE+ porty Šírka pásma: 16 Gbps Výkon každého portu: 30 W (PoE+), 15.4 W (PoE) Celkový výkon PoE: 105 W Kompatibilný so štandardmi IEEE802.3 10BaseT, IEEE802.3u 100Base...
386,00 € brutto
(inkl. 23% DPH)
313,82 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | Gigabit Power over Ethernet switch |
| Nominal value | power per port: 30 W (PoE+), 15.4 W (PoE) |
| Type | 8 ports (RJ45) with 10/100/1,000 Mbps each, 8 PoE ports |
| Colour | black |
| Materiál | metal |
| Napájanie | via encl. power supply, 120 W max. |
| Dimensions | 142 x 30 x 95 mm |
| Hmotnosť | 400 g |
| Connections | 8 x RJ45 |
| Packing unit | 1 |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.175 x 0.075 x 0.25 m |
| Gross weight | 1.564 kg |
| Net weight | 1.322 kg |