TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
Svetlo PAR COB LED 200W 2 v 1 teplá a studená biela
(inkl. 23% DPH)
163,41 € netto
4-zónový streamovací zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
1 000,00 € netto
Mulitfrekvenčný vysielací modul
(inkl. 23% DPH)
167,48 € netto
Bezdrôtový, stereo zosilňovač SA100WIFI multi-room
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
216,26 € netto
Modul multifrekvenčného transmittera
(inkl. 23% DPH)
140,65 € netto
XLR kábel, 2 m, REAN
(inkl. 23% DPH)
9,35 € netto
Fog Machine
(inkl. 23% DPH)
489,00 € netto
Basovostredový reproduktor, 20 W,4 Ω
(inkl. 23% DPH)
17,07 € netto
Stereo audio prepojovací kábel, 5 m
(inkl. 23% DPH)
18,37 € netto
Outdoor led poster with mobile stand and integrated media player
NEUTRIK XLR adaptér na panel, 3 pólový
(inkl. 23% DPH)
12,21 € netto
Alkalické batérie veľkosti AAA, PANASONIC
(inkl. 23% DPH)
2,60 € netto
Všestranný audio DSP procesor
(inkl. 23% DPH)
2 652,85 € netto
Elektretový náhlavový mikrofón
(inkl. 23% DPH)
108,13 € netto
Aktívny 10" Subwoofer
(inkl. 23% DPH)
489,43 € netto
RCA panelová samica Pozlátené Čierne kódovanie Priemer otvoru: Ø 7.5 mm
3,30 € brutto
(inkl. 23% DPH)
2,68 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | panel jack |
| Type | RCA |
| Množstvo | 1 |
| Features | gold-plated |
| Farebné kódovanie | black |
| Pripojenie | RCA jack |
| Materiál | metal |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Diameter | hole Ø 7.5 mm |
| Hmotnosť | 3 g |
| Ďalšie funkcie | pin spacing 7.5x10 mm |