TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
Column PA System
(inkl. 23% DPH)
815,00 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
Hi-fi nástenný a stropný reproduktor, 25 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
49,76 € netto
4 zónový multi-room predzosilňovač
(inkl. 23% DPH)
825,20 € netto
Rečnícky pult s integrovaným 2-kanálovým multifrekvenčným prijímačom s technológiou UHF PLL a zosilňovačom triedy D
(inkl. 23% DPH)
1 638,21 € netto
Elektretový náhlavový mikrofón
(inkl. 23% DPH)
133,33 € netto
Moving Heads Wash
(inkl. 23% DPH)
1 325,00 € netto
Fóliový kondenzátor MKT, 250 V
(inkl. 23% DPH)
0,81 € netto
High-end ground izolátor
(inkl. 23% DPH)
14,39 € netto
8-portový 4K HDMI splitter a distribučný zosilňovač s podporou CEC
(inkl. 23% DPH)
460,16 € netto
Adapter
(inkl. 23% DPH)
1,67 € netto
Power Cable
(inkl. 23% DPH)
20,91 € netto
2×2 4K HDMI video wall kontrolér s audio výstupom
(inkl. 23% DPH)
1 113,82 € netto
Elektretový shotgun mikrofón
(inkl. 23% DPH)
302,44 € netto
ZZSNOW, Výrobník snehu
(inkl. 23% DPH)
1 552,03 € netto
High-end cinch konektor, balenie po 2, červené a čierne farebné označenie, pozlátené, s vysoko kvalitnou izoláciou z PVC. Vstup kábla: Ø 8 mm Zemninaci kontakt: krúžok podlhovastých štrbín Odľahčenie krimpovania
22,60 € brutto
(inkl. 23% DPH)
18,37 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | plug |
| Type | RCA |
| Množstvo | 2 |
| Features | high-end |
| Farebné kódovanie | black chrome |
| Cable inlet | Ø 8 mm |
| Strain relief | crimp strain relief |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Hmotnosť | 33 g |
| Ďalšie funkcie | PVC insulation |