ATT-400
Kod EAN:
Krabica pod omietku
Krabica pod omietku
(inkl. 23% DPH)
5,30 € netto
4-zónový multifunkčný mixážny zosilňovač, 4 x 125 W, 2 x 250 W
(inkl. 23% DPH)
956,10 € netto
4-zónový streamovací zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
1 000,00 € netto
Záhradný reproduktor PA odolný voči poveternostným vplyvom “Rock”
(inkl. 23% DPH)
265,04 € netto
Nástenný ovládací modul pre PA-4125DX
(inkl. 23% DPH)
228,46 € netto
Ovládacia jednotka, ústredňa konferenčného systému
(inkl. 23% DPH)
433,33 € netto
Pena na mikrofón
(inkl. 23% DPH)
2,76 € netto
Black Light
(inkl. 23% DPH)
149,20 € netto
Hi-fi širokopásmový reproduktor, 35 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
45,45 € netto
Stereo audio prepojovací kábels
(inkl. 23% DPH)
6,50 € netto
PVC LED Panel for Fixed Indoor Installation, 2.5 mm Pitch, 320×480 mm
Cat. 6a priechodný panelový konektor
(inkl. 23% DPH)
23,82 € netto
Potenciometer, mono, 50 kΩ, lineárny
(inkl. 23% DPH)
1,71 € netto
Kompaktná Full HD PTZ kamera
(inkl. 23% DPH)
639,84 € netto
Tlmočnícka konzola
(inkl. 23% DPH)
739,02 € netto
Ochranné puzdro pre reproduktory ZZIGGY
(inkl. 23% DPH)
49,30 € netto
Elektretový shotgun mikrofón pre nahrávanie v exteriéri, napr. produkcia filmu a videa Low-cut prepínač (80 Hz) 10 dB oslabenie, prepínateľné Dodávané s mikrofónnym držiakom a veternou ochranou
372,00 € brutto
(inkl. 23% DPH)
302,44 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | shotgun microphone |
| Spôsob prenosu | cable |
| Polar pattern | hypercardioid |
| System | electret/condenser |
| Audio frequency range | 20-20,000 Hz |
| Nominálna impedancia | 200 Ω |
| Sensitivity | 25 mV/Pa |
| Max. sound pressure | 125 dB |
| Napájanie | 9-48 V phantom power |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | Ø 22 mm x 357 mm |
| Hmotnosť | 195 g |
| Pripojenie | 3-pole XLR |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.1 x 0.07 x 0.53 m |
| Gross weight | 0.495 kg |
| Net weight | 0.275 kg |