CC-133
Kod EAN:
3-vodičová pripojovacia svorka od WAGO
3-vodičová pripojovacia svorka od WAGO
(inkl. 23% DPH)
0,36 € netto
Rechargeable lead battery, 12 V, 18 Ah
(inkl. 23% DPH)
65,04 € netto
Dvojkanálová UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
455,28 € netto
4-zónový mixpult
(inkl. 23% DPH)
339,02 € netto
4 zónový multi-room predzosilňovač
(inkl. 23% DPH)
825,20 € netto
Profesionálny pultík s elektrickým nastavením výšky a integrovaným bezdrôtovým zosilňovačom
(inkl. 23% DPH)
4 275,61 € netto
Veľkomembránový kondenzátorový mikrofón
(inkl. 23% DPH)
118,70 € netto
Moving Heads Beam
(inkl. 23% DPH)
458,00 € netto
PA stredobasový reproduktor, 200 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
129,27 € netto
Pár Audio Y káblových adaptérov
(inkl. 23% DPH)
9,11 € netto
Outdoor led poster 2m with mobile stand and integrated media player
Panelová zástrčka
(inkl. 23% DPH)
1,30 € netto
Páčkový prepínač, 2 x ON/OFF/ON
(inkl. 23% DPH)
4,58 € netto
8×8 vyvážený digitálny audio procesor s AEC, ANS, AGC, Auto-Mixerom a GPIO
(inkl. 23% DPH)
1 499,19 € netto
Elektretový mikrofón pre pevné inštalácie
(inkl. 23% DPH)
64,88 € netto
ZZJET1500, Vertikálny prúdový dymostroj s LED diódami
(inkl. 23% DPH)
578,05 € netto
XLR kábel Linkový a mikrofónny predlžovací kábel S konektormi REAN (od NEUTRIK) 1 x XLR inline samica a 1 x XLR samec, vyvážené Tienený kábel OFC s nízkym šummom, Ø 5.9 mm Dĺžka: 2 m
11,50 € brutto
(inkl. 23% DPH)
9,35 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Zamýšľané použitie | audio, microphone |
| Connectors | 1 x REAN XLR plug,1 x REAN XLR inline jack |
| Dĺžka | 2 m |
| Colour | black |
| Internal conductor | 0.22 mm2 |
| Materiál | OFC |
| Počet jadier | 2 |
| Priemer kábla | Ø 5.9 mm |
| Tienenie | yes |
| Hmotnosť | 140 g |
| Special feature | balanced |