BEAM-40RGBW
Kod EAN:
Mini LED otočná hlava
Mini LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
102,00 € netto
Weatherproof PA speaker system, 250 W, 100 V/8 Ω, with EN classification
(inkl. 23% DPH)
1 043,90 € netto
UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
227,64 € netto
2-pásmový tlakový reproduktor, odolný voči poveternostným vplyvom
(inkl. 23% DPH)
237,40 € netto
4-zónový multifunkčný zosilňovač s podporou Dante®, 4 x 125 W, 2 x 250 W
(inkl. 23% DPH)
1 246,34 € netto
Nabíjacia stanica
(inkl. 23% DPH)
92,68 € netto
Dynamický mikrofón
(inkl. 23% DPH)
24,31 € netto
Multicolor laser
(inkl. 23% DPH)
1 823,00 € netto
Montážne sady pre reproduktory
(inkl. 23% DPH)
3,58 € netto
Nízkoexpanzná pena, 6 plátov (1 m2)
(inkl. 23% DPH)
72,68 € netto
2×2 4K HDMI video wall kontrolér s audio výstupom
(inkl. 23% DPH)
1 113,82 € netto
Reproduktorový kábel, 10 m, 2-pólový NEUTRIK SPEAKON konektor
(inkl. 23% DPH)
54,15 € netto
Úžitkové puzdro, 65 x 36.5 x 107 mm, black
(inkl. 23% DPH)
16,21 € netto
Bezdrôtový HDMI extender 4K@60Hz – sada vysielača a prijímača (50 m)
(inkl. 23% DPH)
480,49 € netto
Pasívny anténny UHF rozbočovač/zlučovač
(inkl. 23% DPH)
43,25 € netto
4K ePTZ USB kamera s automatickým rámovaním
(inkl. 23% DPH)
895,93 € netto
Pultový mikrofón na husom krku Back electret, superkardioidný špeciálne RF tienenie pre zabránenie počuteľných interferencií zo smartfónov ON/OFF tlačidlo LED verzia heavy-duty Dodávané s windschutzom
93,10 € brutto
(inkl. 23% DPH)
75,69 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | gooseneck microphone |
| Version | desktop |
| Spôsob prenosu | cable |
| Polar pattern | supercardioid |
| System | back electret |
| Audio frequency range | 80-18,000 Hz |
| Nominálna impedancia | 220 Ω |
| Sensitivity | 10 mV/Pa |
| Max. sound pressure | 125 dB |
| Napájanie | DC 12-48 V, phantom power |
| Dĺžka husieho krku | 368 mm |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | 96 x 46 x 113 mm (console housing) |
| Hmotnosť | 820 g |
| Pripojenie | XLR, bal. |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.13 x 0.445 x 0.195 m |
| Gross weight | 1.281 kg |
| Net weight | 0.82 kg |