SP-25A/200NEO
Kod EAN: CENA NA VYŽIADANIE
Professional PA bass-midrange speaker
Professional PA bass-midrange speaker
(inkl. 23% DPH)
48,33 € netto
Všestranný audio DSP procesor
(inkl. 23% DPH)
2 652,85 € netto
4-zónový streamovací zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
1 000,00 € netto
5-cestný 100 V transformátor
(inkl. 23% DPH)
77,80 € netto
4-zónový multifunkčný mixážny zosilňovač, 4 x 125 W, 2 x 250 W
(inkl. 23% DPH)
956,10 € netto
TXZZ211 Bezdrôtový mikrofónový systém
(inkl. 23% DPH)
59,39 € netto
Držiak na stenu pre PA reproduktorové systémy
(inkl. 23% DPH)
104,07 € netto
Moving Heads Beam
(inkl. 23% DPH)
458,00 € netto
Reproduktorový terminál
(inkl. 23% DPH)
7,48 € netto
Push-on terminál, 2.8 mm
(inkl. 23% DPH)
12,44 € netto
LED panel for modular outdoor fixed-installation screens, pitch 3.91, IP65, 1000×1000mm
(inkl. 23% DPH)
2 452,05 € netto
NEUTRIK SPEAKON panel jack
(inkl. 23% DPH)
3,25 € netto
RF spektrum analyzér, 15-2,700 MHz
(inkl. 23% DPH)
426,02 € netto
Inteligentný 4K UHD Auto Tracking Video Bar
(inkl. 23% DPH)
1 152,85 € netto
Elektretový mikrofón na husom krku s LED
(inkl. 23% DPH)
132,52 € netto
ZZFLYSPARK-M, Kufrík pre transport 4 ZZSPARK /výška krytu
(inkl. 23% DPH)
350,41 € netto
Montážne sady pre reproduktory MZF-8605: M5x40 mmMZF-8604: M4x40 mmSkrutky so zapustenou hlavou (8 ks) a 8 zodpovedajúcimi vťahovacími maticami..
4,40 € brutto
(inkl. 23% DPH)
3,58 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | speaker mounting set |
| Nominal value | M4 |
| Type | with drive-in nut |
| Colour | black |
| Materiál | metal |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | M4 x 40 mm |
| Hmotnosť | 44 g |
| Packing unit | 8 |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.095 x 0.015 x 0.145 m |
| Gross weight | 0.048 kg |
| Net weight | 0.044 kg |