TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
Column PA System
(inkl. 23% DPH)
399,00 € netto
UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
227,64 € netto
Power over Ethernet Gigabit switch
(inkl. 23% DPH)
189,43 € netto
Nástenný prehrávač so zosilňovačom 4 x 40 W
Automatický mixer mikrofónov
(inkl. 23% DPH)
295,12 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
93,50 € netto
Led Architectural Projector
(inkl. 23% DPH)
202,00 € netto
PA mid-high range horn
(inkl. 23% DPH)
36,59 € netto
Passive Loudspeaker
(inkl. 23% DPH)
170,80 € netto
4K ePTZ USB kamera s automatickým rámovaním
(inkl. 23% DPH)
895,93 € netto
Pripájací kábel
(inkl. 23% DPH)
10,73 € netto
Prázdny kľúč
(inkl. 23% DPH)
14,72 € netto
4x1 HDMI 2.1 UHD prepínač s podporou 8K@60Hz, 4K@120Hz, 48 Gbps, 4:4:4, 10-bit
(inkl. 23% DPH)
104,07 € netto
Elektretový mikrofón na husom krku s tlačidlom on/off
(inkl. 23% DPH)
97,07 € netto
SSZZ108SET, Sada stojanov pre reproduktory
(inkl. 23% DPH)
99,19 € netto
Reproduktorové káble ECONOMY QUALITY 100 m kotúč Vodič z medeného hliníka Core coding
54,60 € brutto
(inkl. 23% DPH)
44,39 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Zamýšľané použitie | speakers |
| Dĺžka | 100 mm |
| Colour | white |
| Internal conductor | 2 x 0.75 mm2 |
| Materiál | CCA |
| Počet jadier | 2 |
| Priemer kábla | 2 x Ø 2.4 mm |
| Balenie | reel |
| Hmotnosť | 1.8 kg |
| Ďalšie funkcie | core coding |