ATT100
Kod EAN: 4032661299024
Vysielač turistického sprievodcu, 446 MHz
Vysielač turistického sprievodcu, 446 MHz
(inkl. 23% DPH)
80,00 € netto
4x1 HDMI 2.1 UHD prepínač s podporou 8K@60Hz, 4K@120Hz, 48 Gbps, 4:4:4, 10-bit
(inkl. 23% DPH)
104,07 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
Rečnícky pult s integrovaným 2-kanálovým multifrekvenčným prijímačom s technológiou UHF PLL a zosilňovačom triedy D
(inkl. 23% DPH)
1 638,21 € netto
Nástenný ovládací modul pre PA-4125DX
(inkl. 23% DPH)
228,46 € netto
Portable Speaker
(inkl. 23% DPH)
167,00 € netto
Nástenná konzola pre kompaktné PA reproduktorové systémy
(inkl. 23% DPH)
30,49 € netto
Heavy Fog Machine
(inkl. 23% DPH)
1 132,00 € netto
Cievka s transformátorovým jadrom, 6,8 mH
(inkl. 23% DPH)
22,36 € netto
Prídavný reproduktor, 5 W, 6 Ω
(inkl. 23% DPH)
37,50 € netto
Outdoor led poster with mobile stand and integrated media player
Reproduktorový kábel, 5 m, 2-p´plový NEUTRIK SPEAKON konektor
(inkl. 23% DPH)
38,86 € netto
Lítiové batérie CR2025
(inkl. 23% DPH)
1,87 € netto
4K video wall procesor pre 2×2 konfigurácie s HDMI vstupom a výstupmi
(inkl. 23% DPH)
1 499,19 € netto
Dynamický rúčkový UHF PLL mikrofón
(inkl. 23% DPH)
165,04 € netto
Kompaktná Full HD PTZ kamera
(inkl. 23% DPH)
639,84 € netto
Gigabit Power over Ethernet switch 8 portov (RJ45) s 10/100/1,000 Mbp každý, z toho 4 PoE/PoE+ porty Šírka pásma: 16 Gbps Výkon každého portu: 30 W (PoE+, max. 2 porty), 15.4 W (PoE, max. 4 porty) Celkový výkon PoE: 60 W Kompatibilný so štandarmi IEEE8...
233,00 € brutto
(inkl. 23% DPH)
189,43 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | Gigabit Power over Ethernet switch |
| Nominal value | power per port: 30 W (PoE+), 15.4 W (PoE) |
| Type | 8 ports (RJ45) with 10/100/1,000 Mbps each, 4 PoE+ ports |
| Colour | black |
| Materiál | metal |
| Napájanie | via encl. power supply, 65 W max. |
| Dimensions | 142 x 30 x 95 mm |
| Hmotnosť | 380 g |
| Connections | 8 x RJ45 |
| Packing unit | 1 |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.175 x 0.075 x 0.25 m |
| Gross weight | 1.087 kg |
| Net weight | 0.822 kg |